অবৈধ সম্পৰ্ক

tiger000

New Member
Joined
Jul 26, 2019
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
ৰাতিপুৱা চাৰি বজাতে হাজবেণ্ডে গাড়ীখন লৈ গল।তিনিদিনৰ কাৰণে পেচেণ্জাৰ ভাড়া লৈ অৰুণাচল যাবগৈ।তেও ওলাই যোৱাৰ লগে লগে বাথৰুমলৈ গৈ মুতি আহি শুবলৈ লওতেই ফোনটো বাজি উঠিল।ফোনটো ৰিছিভ কৰিলো—সিফালৰ পৰা জিতুৰ মাত।—গল নে নাই?মই গল বুলি কোৱাৰ লগে লগে সি কলে—দৰ্জা খন খোলা ৰাখ ।মই গৈ আছো।মই কিবা কোৱাৰ আগে আগে সি ফোনটো কাটি দিলে।খং উঠিছিল যদিও উপায় নাই।উঠি গৈ দুৱাৰ খনৰ হুকটো খুলি আহি এনেয়ে বিছনাত পৰি থাকিলো।আমাৰ লগত একেটা কেম্পাচতে ভাড়া থাকে জিতু।আমাৰ পৰিয়াল দুটাৰ বাহিৰে কেম্পাচটোত আৰু বেলেগ ভাড়াতীয়া নাই।মালিক বেলেগত থাকে ,কেৱল মাহৰ মূৰত দৰমহা কেইটা নিব আহে।কথাবোৰ ভাৱি থাকোতেই জিতু সোমাই আহি দৰ্জা খনৰ হুকটো লগাই দি বিছনাত উঠি আহি মোক সাৱট মাৰি ধৰিলে। ওঠত কিছ্ খাব খোজাত মই নিজৰ ওঠযোৰ আতৰাই আনিলো।না,জিতু —এতিয়া নালাগে।হাজবেণ্ডে যোৱাৰ আগতে কৰি থৈ গৈছে।অলপ শুই লও দে না।ৰাতিও বহুত দেৰিকৈ কৰিছে ।—মোৰ কথা শুনি তাৰ খং উঠি আহিল।জোৰকৈ গবা মাৰি ধৰি মোৰ তলৰ ওঠটোত কামুৰি ধৰিলে সি।আসসসসসসসসস,জিতু,দূখ পাইছো,উহহহহহহহহহহহহহহহহ,নাাাাাা,এৰি দে ,আসসসসসসসস।সি এখন হাতেৰে মোক হেচা মাৰি ধৰি লৈ আনখন হাতেৰে টানি টানি মোৰ লেগিংছ টো খুলি পেলালে।মোৰ তলত পেন্টি নাছিল।তাৰ পিছত সি মোৰ ওপৰৰ কুৰ্তা টো খুলিবলৈ চেষ্টা কৰিলে।কিন্ত সেইটো খুলিবলৈ নোৱাৰাত তাৰ আকৌ খং উঠিল।—বাল কি পিন্ধ এইবোৰ,খোল কেলা।মই গম পালো মই নিজে নুখুলিলে সি ফালি দিব কুৰ্তাটো আগতেও ফালিছে বহুতদিন।বিছনাত বহি মই নিজেই কুৰ্তাটো খুলি ব্ৰাৰ হুককেইটা খুলি দিয়াৰ লগে লগে পিয়াহ দুটা জপিয়াই পৰিল।জিতুৱে লগে লগে পিয়াহ দুটা খামোচ মাৰি ধৰি মোক পুনৰ বিছনাত বগৰাই মোৰ পিয়াহ এটা মুখত সুমুৱাই এটা টিপিব ধৰিলে।এইখিনি সময়ত তালৈ বৰকৈ মৰম লাগে মোৰ।আমেজত চকুহাল জাপ খাই গৈছিল তাৰ ।ইটোৰ পিছত সিটো পিয়াহ কামুৰি ,চুপি —চেলেকি লাল কৰি দিছিল।লাহে লাহ সি মোৰ তললৈ নামি গল।দুবাৰ মান বুচখনত হাতেৰে পিহি দি সুধিলে সি—বৰকৈ চুদিলে নেকি আজি?মই তালৈ নোচোৱাকৈ মুখখন আনফালে ঘূৰাই উত্তৰ দিলো—তোক কৈ কিবা লাভ আছে জানো।তোকোতো অকল মোৰ বুছখনে লাগে ন।মোৰ মুখৰ পৰা তেনেকুৱা এটা উত্তৰ পাই মোৰ চুলিকোচাত থাপ মাৰি ধৰি তলৰ পৰা মোৰ পোকৰৰ ফুটাত আঙুলি এটা পোৰতকৈ ভৰাই দিলে।মই তৰ্কিবই নোৱাৰিলো।সাংঘাতিক ধৰণে দুখ পাই জপিয়াই উঠিলো–আইইইইইইঅঅঅঅঅ,জহৰা চালা ,আহহহহহহহহহহ,উলিয়া না প্লিজ ।উইইইফফফফফ,মোৰ চিঞৰ শুনি
সি পোতকৈ আঙুলিটো উলিয়াই
আনি শুঙি চালে।উফফফফফফফফফফফফফফ,বিচনাতে থিয় হৈ জিতুৱে মোৰ চকুৰ আগতে নিজৰ হাফপেন্ট –গেন্জি চব খুলি সম্পূৰ্ণ লেংটা হৈ শুুুই দি মোক কলেে—অইই ,চুুুপি দে অলপ।মই তাক কলো
—না জিতু ,অলপ শুব দেনা মোক।মানুহজনে ভায়েগ্ৰা লৈ চুদি থৈ গৈছে অ।এতিয়াও বিষ কমা নাই।মোৰ কথা শুনি একেটানে মোক তাৰ বুুকৰ ওপৰত শুৱাই ললে।এখন হাতেৰে মোৰ পিঠি আৰু পোকৰটো টিপি মোক কপালত চুমা দুটামান খাই মোক একেপাকতে তাৰ গাৰ তলত শুুৱাই দি মোৰ বুুচত তাৰ মুুখখন হেচি ধৰিলে ।যিমান চুদন খাই বিছনাত পেল হৈ পৰি
থাকিলেও কোনোবাই মোৰ বুুচত মুুখখন গুজি দিলেই মই পাগল হৈ যাও।দুখন ভৰিৰে মই জিতুৰ মুখখন চেপি ধৰিলো।লাহে লাহে সি মোৰ বুচ ছাটি থাকিল ।ওৱাকককক থু,অহহহহহহহহহ মোৰ ৰেণ্ডি জনী,তোৰ বুচখন এদিন খাব নাপালে শান্তি নালাগে অ।আমমমমমমমমমমমমমম,ওৱাকককক থুইইইইইইইইই।কেলা,বালবোৰ কেলেই কাতিলি।মই ৰাখিব কৈছিলোনে নাই কেলা।—মই তাৰ মূৰটো লাহেকৈ পিহি দি কলো—ৰাখিছিলো অ জান,মানুহটোৱে ৰাতি চুদাৰ আগত পূৰা চফা কৰি ললে।বাল নাথাকিলে হেনো কুমলীয়া ছোৱালীৰ বুুুচ যেন লাগে।মোৰ কথা শুনি জিতুৱে কলে–তেন্তে আজি ময়ো কুমলীয়া ছোৱালীৰ বুচখনে খাওচোন।লগে লগে সি নিজৰ আঙুলি এটা এইবাৰ মোৰ বুচত ভৰাই দি বুচ চুুুুপাত লাগিল।ওৱাক থুুইইইইইই,য়াাাামমমমমম,উমমমমমমমমমমমমমম,থুুুুুইইইইইইইইইই।লাহে লাাহে মোৰ বুুচখনে পাানী এৰিব ধৰিলে।
গোটেই বুুছ বিজলুৱা হৈ পৰিল।গাৰ সমষ্ট জোৰে মই দুভৰিৰ মাজত তাৰ মুখখন চেপি ধৰিলো।আমমমমমমমমমইয়য়য়য়য়য়াাাাাা,অহহহহহহ জিতু মোৰ জান,খা মোৰ বুচখন ,আইয়ামাাাাাাাাাাাাা ,উসসসসসসসসস।এটা সময়ত জিতু তলৰ পৰা উঠি আহিল।তাৰ মুুখে চুখে মোৰ পাাানীবোৰ লাাগি আহিছিল।তাৰ মুখখন ইমান জোৰত চেপি ধৰিছিলো যে লাল হৈ গৈছিল তাৰ মুুুখখন।মই চেক্সত থাকিব নোৱাৰা হৈ গৈছিলো ।তাক শুব দি তাৰ বাৰীদাল মুখত ভৰাই ললো।উউউউউউউমমমমমমমম,তাৰ বাৰীদালৰ চালচটা হাতেৰে তললৈ নমাই বাৰীদালৰ ফুটাটোত অলপ অলপ থু দি মুখৰ ভিতৰত বাৰীদাল ওলোৱা সোমোৱা কৰি থাকিলো।উমমমমমমম,অউমমমমমম,থুইইইইইইইইইনইই,অউমমমমমমমমম।মাজে মাজে তালৈৈ চাও ,চকু দুটা মুদি পুুুৰা আমেজ লৈছে সি ।হাত দুখনেৰে মোৰ মূূৰটো হেচা মাৰি ধৰিছে।লাহে লাহে তাৰ হাত দুুখন টান হৈ আহিল।মই গম পালো,মুখৰ পৰা বাৰীদাল ওলিয়াই নিদিলে মুখতে এৰিব সি।জোৰকৈ তাৰ বাৰীৰ পৰা মুুখখন এৰুৱাই আনিলো।লগে লগে সিও মোক তাৰ গাৰ তলত গবা মাৰি ধৰি লৈ বাৰীদালেৰে বুুছত দুবাৰ মান কোবাই বাৰীদাল ফুুটাত লগায় ঠেলি দিলে।বুছখন পানী লাগি এনেয়ে পিছল হৈ আছিল।পুৰপুুৰকৈ একেবাৰে গুৰিলৈকে সোমাই গল।আসসসসসসসসসসসহহহহ,সাৱটি ধৰিলো গাৰ জোৰেৰে তাক।সচা কবলৈ গলে মোৰ হাজবেণ্ডতকৈ তাৰ বাৰী দাল যথেষ্ট শকত আৰু লম্বা ।আহ ভৰি পৰে মোৰ বুচত।মোৰ ডিঙিত লাহেকৈ কামুৰি ধৰি সি থাপ দিব ধৰিলে।আহহহহহহহ জিতু উফফফফফফফফফ,ইয়েচ জিতু,আহহহহহ মাাাা ,লাহে লাাাহে উফফফফফফঅঅ।চুুুদি চুদিয়ে সি কবলৈ ধৰিলে—গিৰীয়েৰক বেছিকৈ চুুুুদিব নিদিবি কেলা,বহল হলে চুুুদি আৰম নাপাম।
মই লাহে লাহে তাৰ পিঠিখন পিহি পিহি নি তাৰ কতিৰ ফুটাটোত আঙুলিৰে মোহাৰি দি কলো—মতাক চুদিব নিদি তোক দিব লাগে নেকি।মতাই খুুৱাইছে,পিন্ধধাইছে।মোৰ দেহত প্ৰথম অধিকাৰ তাৰ।আসসসসসসসসসস,উফফফফফফফফফফফফ,তই কি দিছ,ফ্ৰি মাল পাই অকল মোৰ বুচত পানী এৰিছ।মোৰ কথা শেষ নহওতেই সি মোৰ চুলিকোচাত থাপ মাৰি ধৰি মোৰ গাখীৰ এটাত কামোৰ মাৰি ধৰিলে।মই চিঞৰি দিলো,উইমাআআআআআআআআআআআআ,এৰি দে ,এৰি দে দাগ বহিলে মতাই কাটিব মোক।গাখীৰত এৰি দি মোৰ পেট,কতি সকলোতে এফালৰ পৰা কামুুুৰি গল।এইবাৰ সি মোক বিছনাত আঠুু কঢ়াই ডগি ষ্টাইলত বহুৱাই মোৰ পিছৰ পৰা পোকৰটো চেলেকি এইবাৰ পিছৰ পৰা ভৰাই দিলে।চুলিকোচাত হাতেৰে পকাই লৈ গাইচোদন দি গল। তাৰ থাপৰ ভৰ ৰাখিব নোৱাৰি বিছনাত পৰি গলো। সি মোক আকৌ চিধাকৈ শুুৱাই লৈ মোৰ দেহত কামুৰি মেলি চুদি গল।চুুদনৰ পাক উঠিছিল ।মোৰ বুচে কলকলাই পানী এৰিছিল ।দাত মুখ কামুৰি গাৰ জোৰে জোৰে চোদাত লাগিল সি,গম পালো সি এৰিব আৰু।চুুলিকোচাত খাামুচি ধৰি মই জিতুৰ ওঠত ওঠযুুুৰি গুজি দি চুপি ধৰিলো।সিও মোৰ মুখৰ ভিতৰত নিজৰ জিভাখন ভৰাই গাৰ জোৰত থাপ কেইটামান মাৰি কপি উঠিল।লগে লগে মোৰ বুচৰ ভিতৰেৰে এসোপামান পাানীৰ সোত বৈ গল। ঘামি উঠা দেহাৰে মোৰ গাৰ ওপৰত গল জিতু।কিন্ত বুুছৰ ভিতৰতে তাৰ বাৰীদাল বহুত সময়লৈকে কপি থাাকিল।লাহে লাহে কপনি কমি আহিল তাৰ । বাৰীদাল উলিয়াই আনি মোৰ কাষত শুই মোক বুুকুৰ মাজত শুৱাই ললে সি।পিয়াহ দুটা তাৰ বুুকুত চেপেটা খাই আছিল। দুুয়োৰে খুউব টাানকৈ মুুুতা লাাগিছিল।সি মোক কোচত উঠাই লৈ মুুুতাব লৈ গল।মুতি অহাৰ পিছত তাক কলো তই অলপ বহ,মই কিবা এটা লৈ আহো।মই পাকঘৰলৈ গৈ গাখীৰ এগিলাছ গৰম কৰিলো।কাৰণ মোৰ জিতুৰ চোদন খাাব আৰু মন গৈছিল।হাজবেণ্ডৰ দ্ৰয়াৰৰ পৰা ভায়েগ্ৰা এটা আনি গাখীৰ গিলাছৰ সৈতে তাাৰ ফালে আগুৱাই দিলো।সি মোৰ পোকৰটো পিহি গাাখীৰ গিলাচ পী খালে।মই লাহেকৈ পোকৰৰ ফুুুটাতো তাাালৈ আগুৱাই দি পেণ্টিিটো মুখত সোপা দি ললো।বাৰীদাল মোহাৰি মোহাাৰি আগুুৱাই আহিিিল সি।
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 2)


Online porn video at mobile phone


মাকে চুদল দাদাഅമ്മയുടെ കുണ്ടിയിൽ ഊക്കിxxx poriyalorhinthe sexvidcoXxx tamil mukkodal sex storyচটি প্রতি রাতে চুধে দিতামபூங்கொடி காமக்கதைമോന്റെ കുണ്ടിనా బాయలు తాగుతావமாலதி அத்தைTelugu Sex Stories నేను బాత్ రూం కి వెల్దామని లేచి నడిచాను కాని చాలా నొప్పి గుద్దలొ మెల్లిగా నడుచుకుంటూ బాత్ రూం కి వచ్చాను స్నానం చేద్దాం అని షవెద్ ఆన్ చేసాను పై నుండి mla vapati sex story in tamilடாக்டர் நஸ்ரியா வேகமா குத்து வரும் காம கதைবউয়ের বান্ধবীকে একসাথে চোদার গল্পବିଆ ଭିତରେ ବିର୍ଜ sexy heroiheen ke bur sexಕನ್ನಡ ಲೈಂಗಿಕ ಕಥೆಗಳುஅத்தை பற்றி உண்மை காமகதைகள் बुआ मुझसे चुदवाया अपनी सास के साथமாமியாரையும் மனைவியையும் ஓத்ததுদুই পা কাধে নিয়া চুদলামhttps://iisci.ru/myhotzpic/tags/--57/ கூதி கொழுத்து குண்டி கொடுத்த தேவுடியா imageപർദ്ദ പൂറ്റിൽಕಾಲೇಜು ಹುಡುಗಿ ತುಲ್ಲುsex bangla storiదెంగుతుంటేनागपूर.सेकसी.भाभि.tamil aunty koodhigal photosসুমাইয়াকে ছাদে চোদাనాకే మతిపోయింది. ఇంక వాడెలాதூக்கம் தெரியாமல் sex videosদুই মাগির গ লপ চটিमा की चुत देख के बेटे का पानी नीकल गयाsusar ki paltu randiBangla choti আমাদের পরিবারে অভাব তাই মার পরকিয়াझांटो सफाईபிக் பாமிலி காம கதைகள்பலூன் சைஸ் முலை ஆண்ட்டிगाङ मरता विडियेkamam madanthaiचौकीदार की बीवी को चोदाমা শাড়িটা খুলে ভোদাபூலும் கொட்டையும்nadumu vompulu photos nudeஅம்மா பணியாரம் ஓத்தென்বাংলা চুদাচুদি চটি গল্প বৌদিকে চুদে পোয়াতি বানানোxnxx கணவன் மனைவிTamil rare kamakathikal.comഉമ്മ കുണ്ടി നക്കിकवारि मोसि चुदाई कहानिমাকে ভুলে চুদল Bangla Chotiবনধুর মাকে চুদে পেট বানানোর বাংলা চটিಕನ್ನಡ ಲೈಂಗಿಕ ಕಥೆಗಳುআন্টিকে চুদে গর্ভবতি করে দিলামরাতের আধারে দুই মেয়েকে চদার বাংলা চটিയോനി കാണിക്കാമോआह मादरचोद चोद चोद मजा आ रहा हtamil kamakathaikal nirvana potoদিদির নরম দুধে টিপলামनाईट में मम्मी पापा क्सक्सक्स हिंदी स्टोरीഅടി മോനേ പൂറ്റിൽமனைவி புன்டைമിൽക്ക് xxxvideosকুমারি গুদ Sex Storyஅம்மா பாவாடை xxx.inஅண்னனுக்கு பால் காமபள்ளி மாணவி xxx.comআহহহ উহহহ আরো জোরে জোরে চোদ বাবা চুদে শেষ করে দেওதங்கையின் காம வெறி கதைகள்கும்முன்னு ஆண்டியை ஓத்த கதைpurusanai katti pottu tamil sex storyமகள்ஓல்ഉദ്ദരിച്ച കുണ്ണ കമ്പിAatibhabhiஅப்பாவின் காம சில்மிஷம் மகளுடன் காமகதைகள்বাংলা চটি ট্রাক ড্রাইভারTubewell main incest storiesआँटी अपनी कचछी के छेद से चुत खुजा रही थी कहानीഅമ്മയെ പണ്ണുന്ന കുണ്ണകൾমাগিকে চুদতে চুদতে খিস্তি বলার গল্পഅമ്മ കക്കൂസിൽ തൂറി മലയാളം കമ്പി കഥകൾOld age naukrani ki chodae kahani.