ଦିଅର କଲେ କାରନାମା ରାଣ୍ଡୀ ବନିଗଲି ମୁଁ (Diara Kale Karanama Randi Bani Gali Mu)

Discussion in 'Odia sex stories' started by 007, May 8, 2016.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    //8coins.ru Bhauja ra sabu bhai aau bhauni mane mu sandhya, mu kahibaku jauthiba mo jibanara ei kichi katha 2 barsa talara. Mu 3 barsa tale Ramesh nku baha hoithili, se jane ragi loka, tike tike katha re mo upare ragi jaanti, Baki sabu bhala thila ama sex life madhya bahut bhala. Eha chada ama ghare mo sasu, sasura o mo diara Rosan rahuthile. Han tanka katha ta mu kahuthili, se Engineering Padhanti. Dekhibaku handsome aau se parjyanta bi mo saha bhala byabahara thila. Dine mo gharaku mora college belara gote sanga na tara Niru asithila. Niru saha katha barta hei ta tharu mu mo puruna bahi aaau puruna dinara photo sabu rakhili. Ramesh nkara sebe duty bahut durare thila 15 dina parjyanta ghara ku asiba ra programme nathila. Tenu mu niru ku bahut request kari atakeili hele se tara ghara katha kahi chaligala. Mu taku chadigali ama ghara baharaku, Photo sabu bahi bhitare thila mu ta ade aau besi dhyana dei nathili. Mo jiba pare mo diara Rosan asi se photo sabu delhile. Mu Niru ku chadi asila bele Rosan mote sethiru gote photo dekheile jaha dekhi hathat mu chamaki padili. Sethire gote photo jauthire mo college belara boyfriend Apurba aau mu thilu. Kintu katha ta bi sete sahaja nunhe karana sei photore apurba mo galaku chuma deuthila. E photo dekhi mu ta dari gali aaau rosan pacharile ei kie bhauja. Mu dariki aau kichi pachari parilini khali mo photo dei debaku hata badhauthili, hele se puni prasna kale e kie kahuna. Mu kichi na kahi baru se kahile "tama boy friend na" Mu "Rosan tame kan kahucha dia mo photo, kahaku kan kuhajae tamaku jana nai". Tathapi se nilaja pari mote dekhi kemiti munha kari pacharuthile, Mu gali kali tame mo photo dei dia seita college samayare semiti heithila aau tame dia. Rosan dabaku mana kale aau kahile han jadi ete normal katha tahele bhai nku asile dekheile asubidha kan. Mo swami madhya dekhile mu eadu seadu kahi adjust kari deithanti hele apurba ku se janichanti tanka sanga ra party ku apurba asithila aau mu tanku eita gote kharap toka boli kahithili aau sabu jhia mane taku raganti boli setebele kahithili Ramesh madhya tanka sanga tharu bahut kichi Apurba bisayare suni thile aau jadi ta saha mo chumbana ra photo dekhibe na kan haba je.

    Rosana nku bahut anurodh kari magili hele se deleni aau gandi ade luchei rakhile. Tathapi mu pacharili tame kan chanhucha. Rosana kahile tama saha tike maja karibi. Mu thai kari gote jabda deli aau kahili laja laguni tamaku mu tama bhauja aau tame emiti katha kahucha mote. Rosan raagigale aau kahile tahele eita bhainku dekheidebi. Mu mana kali naa naa "tame kan emiti haucha mu tama nija bhai ku baha heichi aau tame emiti kana kahucha" Rosan "sethire kan achi mu ta khali maja kariba katha kahichi aau bhai janibe kemiti". Mu "hau hele mote ebe dia se photo ta". Rosan "aaji 2 ta bele tame ready heijiba hela".

    Rosan thik 2 ta belaku sajabaj hei kahile mote ready heijibaku mu kahili kanhiki kuade jiba ki. Rosan "are e sabu kan ghare hei pariba, mu sethi pain mo sangara farm house thik karichi". Rosan mote car re basei gote sundar farm house bhiatarku neigale, gala bele mu bhabi nathili jaha hela. Bhitare aau dui jan toka thile.. se dui jana rosan ra sanga jane Rajib aau jane Basanta. Mu kahili rosan e kan mu tamaku ok kahithili tame mo saha emiti kan khelila mu para tama nija bhauja, ghara ra ijjat pakeibaku chanhucha. Rosan "are bhauja e mane semiti nuhanti, ei thara re sabu bhuli jibe aau emane madhya mo saha tanka bhauni girlfriend mananku share karichanti ame sabu emiti maja karu ama manare e sabu relation re kichi nathae" Bahut aduare padithili mu bahut nervous feel kali aau bhabili jau apurba saha mu college bele sex kari nathili tara gote photo aaji mote tini tini jana purusa saha sex karibaku badhya karuchi. Etiki samaya re Basanta asi mo dui bahuku dharila aau chanhu chanhu Rosan madhya mo othaku chumilani. Aau ketebele Rajib mo pacha patu dharilani mu jani parilini mu nai nai hauthili au semane kahuthile kan bhauja emiti romance ta chaliba kan haucha. Rajiba kahi kahi mo dudha dabelani tini jananka harkat re sadhi kandharu khasi jism bahara heigala aau rajiv madhya mo dudha ra saundrjya dekhi mote aahuri joore chipile pura mo dudha mansa re hata gud gudauthila. Mo sara dehare salasalie bahut maja laguthila emiti anubhab kebe bi milithanta ki kintu se tini jana jete joore bhidi jhuni ki mote khai chalithile kan kahibi.. Dudha ku rajiv ta blouse ru bhidi bhidi kichi ansa bahara karideithila bilkul kamuk nari bhali dekha jauthili. Sadhee ketebele deharu bahari galani mu jani pari nathili mo blouse kholi bra saha dudha ku masa masei daluthile. Otha ku lollypop bhali rosan khauthile mote bi bes maja asigala. Kichi samaya pare rosana othaku mu dhire bite kali bas se jani gale aau mo chehera sara chumi chumi chalile.

    Ebe rosan aau sambhaliba abastare nathile se anya mananku mote chadibaku kahile aau mote sei pakhare bed re suai dele. Agaku se pant kholile aau chadi ku talaku bhidhi tanka banda bahara kale mora hos udi gala rosan jemiti dekhibaku handsome ta banda bi bhari sexy ete bi bala nathila satare bodhe bahut gehichi pura jamei rakhi thila banda. Mo talu sabu kichi bhidi ki adeidele aau dekhu dekhu banda ku mo bia bhitare pasei sarileni. Mo othaku tike bi rest nanhi barambara kisss pare kiss dei dei bodhe mo otha kichi khas dekha jauthiba. Mu banda ku bhitare nei sariithili dul dul gehi pura bed tharei dele. Baki dui jana jaka mo langala body deekhuthile. Mote ta laja lagiba katha hele mood ete sexy heijaithila je se sabu banda ku eka sange nebare bi kichi odd laginathanta. Mo diara mote gehuthiba bhabhi dele mote bahut kharap laguthila aau kichi samayare rosan mo dudha chusi chusi mujhe ek dam pedi pedi bahut maja dei chaithile. Rosan ku atakei basanta asigala aau same style re ta banda dhari mo bia re galei stroke pare stroke mari chalila. Bia mora garam re lal aau bahut kasta laguthila. Se tike bi khiala rakhileni bhauja bhauja kahi jooorr jooorr re gehuthile ebe mo munha ru uhhhhhh.. ahhhhhhhhhhhhhh..... ra sura bahari asila. Bodhe mo chauthi pare se sura aau kebe baji nathila. Ei tini jana aau kan karibe mote kichi jana padunthila bas jete bhala laguthila tara maja neijiba katha.
    Mo bia kichi samayre pani chadidela. Basant sei oda bia ku chumi chumi mote bhalare satisfy kala aau ta birja bi baharigala. Kichi samayre rajiv madhya upare chadhigala mote oltei mo gandi marila. Gandi ebe jaen sex anubhab nathila kichi adua lagila hele bahut maja thila kichi upabhog bes madhura thila. Ehibhali ebe jaen mu tini jana purusa nka banda khaisarithili. Puni jananka pare jane pura 4- 5 thara lakhe kari chalile sabu mo bia re rasa dhali deuthile mote bi roki baku samaya milunathila. Rosana nijara bhabhi bahut maja dei dei karuthila aau sabu bas emiti gandi mariba udesya re gehuthile. Ama geha gehi sariba belaku mo deha aau luga pata sabu oda heijaithila prathama thara pain mu ete birja saha kheuthili. Last time se samaste tanka mast banda jaka mote khuaile. Se dina mu rosana saha ghara ku pheri asili, aau gadhei sari bhabhili sabu mote bahut kharap lagila kemiti mu ete banda sabu chatuthili bhabhiki mote chhiiii chiiii laguthila aau emiti kama jibanare na karibaku padu bhabhi ba bele rosan babu mo pakhaku asi puni gandi baat armbha karidele kiss neigale aau emiti jebe jaen Ramesh asinathili sabu rati mora rosana saha katuthila. Gote barsa pare mora pila hela kintu mora doubt rahila je maa ta mu heli kintu e pila ra bapa prakruta re kie je kan janiheba hele. Bas mu khusi je Ramesh bilkul e sabu ra pata paileni aau ebe ama paribar bes khusi re chalichi. Rosan nkara madhya bahaghara heijaichi tanka dui sanga aau pakhare nahanti. Ramesh ta stree ku ebe bi karinii mane sex heini. Bas dekhibara achhi tara katha kan hauchi.. kete ku khuaiba ta dudha aau bia rasa... Puni kebe... bhauja ra sabu bhai mananku mo kahani bhala lagithile comment deba pain anurodha.

    W/E : Sunita Prusty

    Publisher:
     
Loading...

Share This Page



அப்பா மகள் கூட்டிக் கொடுத்த காம கதைதமிழ் காம கதை/முலைப்பால் கொடுத்து ஓக்கும் கதைperiya amma moothiram kudikum.in tamilsudhai ki kahani hindi pati ne dusaro se sudvayaরেপ চ গল্পবাংলা চর্টি maa calar xnvideoत्याचा लंड हलवलामाँ की गांड मारीচোদাচুদির বিখ্যাত চটিভাগিনার পোদ মারার গল্পபுண்டை விருப்புনদী মতন ছামাকোলের উপর বসিয়ে চুদার ছবিBoro vabi o ma ke chodar golpoஅம்மா மகன் மூத்திர காமகதদুধ চাটা চটিভোদায় নুনু ঢুকানোর গলপোঅনেক গুলোখাটি বেশা ভাড়া করে চুদলোম্যাডাম চোদা চটিভোদা চোষার গল্পচটি ট্রেনमित्राच्या आई ला झवलीপোদ ফাটাল আমার চটিচটি আমি আর পারছিনাmai, meri biwi aur chachera bhai 1খেপির ভিতরে হোল ভরার ফটোപെങ്ങളെ കാട്ടിൽ വെച്ച് പണ്ണി കമ്പിpati ne mujhe paraye mardo se itna chudwaya ki ab mujhe gaer mardo se pati ke samne chudne me mujhe bahut maja aata hai hindi sex storyமூத்திரம் போகும் அக்காவின் குண்டியை ১৬ বছের বাংলা সেক্স চটি গল্পBheed train me sex kahaniyaমাওছেলের চুদাচুদির এবং ভালোবাসার কিছু নোংরা হট ছবি এবং গলপ জোর করে পুক্টি মারলबेटा प्लीज मुझे चोदोBholi maa ko mazdoor ne choda storyடீகடை காம கதைகள்কাকির চটি গলপেবিবাহিত বোনের বাসায় বোন সহ চুদা চুদি গল্পরান বেয়ে বেয়ে রস পরছেXXX মানে কি ? আৰু ছোৱালীৰ গাখিৰ কেনেকৈ হয় ?কাকি মামি একসাথে চটিইস্কুলের মেয়েদের পা চাটা টিচারের গল্পজোর করে চুদে বেশ্যা বানানোর গল্পपापा मामि अपने लेङकाBristir Rate Kakimake Cudhar Kahiniஅக்காவும் தங்கையும் ஒரே நேரத்தில் ஓழ் வாங்கிএত আস্তে কেন আরো জোরে দাওবৌর দুধ খা চটিবড় আপুকে গ্রুপ চোদাhot mulai kathaigalwww माँ ne pusi ke बाल एसएएफ क्राय सेक्स sttoridiara mate gehileমা বল্ল গুদথেকে ধন বর telugu.repu katahal sexশোষা চোमैं एक फौलादी लंड का मालिक -4என் குண்டி ரசம்அக்கா தங்கை புண்டைய காட்டு, xossip Dui kakike eksathe chudar golpoভালো মাং চোদেchudakkad bahu ka chudai ka businessবৃষ্টি ভেজা দুধ টিপাটিপির গল্পবৌমা চুদার চটি পিকচার চাইஅத்தை மட்டும் பெரியம்மா ஓத்த கதைমিলি ও তার বান্ধবিকে চোদা গল্পபஸ் சூத்தடி காமகதைপাশের বাড়ির আপুর সাথে সহবাস গলপপতিবেশী কে চুদার গল্প।அம்மாவை இருட்டில் ஓத்த கதைmagalin asai appaচাচাতো বোন সুমি চুদাদিদি ও কুকুর চুদা চুদি গলপपति की मौत के बाद भाई के लंड का सहाराসেক্সি আপুদের ওহ আহ চটিपाण्यात आंटीला ठोकले चावट कथाচোদা।গুদ।গলপ।পিকচুদাচুদি ভাল চটি ডাক্তার আপু ও আমি চোদাচুদি সকল পর্বজবাওপরম এর চুদচুদি bhai ka khyal mai rakhungi sex storyताई कि बहुत सारि Sax storeগরম রশের চটিমেডামক চোদার ভিডিওdoctor tamil kama kathaiwww.xxx bangla কক্সবাজার আন্ঞলিক ভাষা বাংলা চাটি গল্প.comxxx of ತಾಯಿಯ ಮೊಲೆ চোদা ভাল চটিডাক্তার আপা কে চোদাকাকা ও মা চটিগুদ ফটো কচিটিপা টিপি করলে আরাম লাগেআমি মাকে বললাম আমি বোনকে চুদতে চাই মা বোনকে চুদার চটি গল্পஅம்மா கள்ள ஓலு கதைখাটের তলায় বাংলা xnxx video3gpহিন্দু বৌদি মুসলমান বাড়ার ঠাপ খেতে চায়গুদে জালা চটিগল্পদেবরলাগায়