ପର ପୁରୁଷରେ ବଳୁଛି ମନ (Para Purushare Baluchi Mana)

Discussion in 'Odia sex stories' started by 007, May 8, 2016.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    138,786
    Likes Received:
    2,160
    //8coins.ru bhauja. odia sex stories, odia jouna kahani, banda bia gapa

    ra sabu odia diara o nanada mananku mu Sunita Prusty swagat karuchi. bhauja sahita emiti sabu dina jodi rahibaku anurodha. apana mananka khusi pain ame bises prayas re lagichu. Odisha ra no. 1 adult story site bhabare bhauja samasta nkara pasanda heiparithibaru samastanku mo tarafaru dhanyabad. Odia sexual education ra abasyakata tatha sanskrutika sabhata ra surakhya ku nei bibhinna bhangi re juba pidhi saha bayaska mananka pain bhauja ra kahani safala rupa nei parichi. Chesta abyahata rahichi. tebe mo suna diara mane aaji ra kahani mo bhali eka bhauja ra na ta rupali. Rupali ra kahani mote ta bahut bhala lagila jebe prathame mu ta munharu sunili aau ta saha hasa khusi re gapu gapu jaha janili sei sabu ebe rupali ra bhasa re mu tamaku kahuchu. Ta ebe chalantu kahani ku jiba.

    Mo naa rupali, mu odisha ra suda ghara ra bohu, delhi re rahuchi, 26 barsa bayas hela mote, aau mora madhya 2 ta pila hele mu dekhibaku bhari sundara. mo dudha size 36, mu denga aau gori. Mote blue film dekhibaku aau re sex story padhibaku bhari bhala lage. pratidina nua kahani asile mote bhari pasand. Mora mobile number madhya bhauja re mu deichi apana mane jadi mo saha katha heba ku chanhuchanti tahele madhya katha hei paribe. mote bisayare prathame mo swami hin mote kahithile. Gapa padhu padhu mu ete excited heijae je, mote sex karibaku bahut intrest asijae.

    Mu mo swami nka tharu dina ku dui ru tini thara giha khae. Hele se mote gehi parantini. tankara banda re sete bala nanhi. sethi pain mu para purusa ra nisa re rahili. Sujog khojuthili kahaku mo rupa re akarsita kari mo bia ku santa karibi. satare ete jooreee garam hue aau jemiti sabula ani paseile bhala lagiba hele emiti kan kharap kama kariba ta thik ki, bele bele baigana aau kadali ragadi ragadi kahani padhai kama sari die. Hele purusa ra banda aau baigana bhitare kete tafat. Ame rahuthila flat ra upare gote naba bibahita toka tie rahuthila ta naa binod. Binod ta stree ku nei ei kichi dina hela delhi asithila. mote taku bhari bhala lage dekhibaku se sundara madhya. Hele taku pateibaku mu mane mane kichi plan kali. Prathame jai binod ra stree apanna saha samparka srusti kali mote besi samaya lagilani taku pateibaku karana se nua ethiki asithila aau tara kehi sanga madhya nathile. Mo saha se ati sighra close heigala aste aste ame dui paribara misi galu. Binod madhya mote bhauja bhauja dakibaku lagile. Dine katha katha re mu apanna ku mo swami mote gehi ki satisfy kari paru nahant boli kahili. Mo jojana anujai binod ebe dekha hele mote kemiti alaga najarare dekhuchanti, mu jani thili apanna ta swami ku mo bisaya re kahithiba aau purusa pila esabu jani parile tanka ra ta nischita tengeiba. Separi abasta thila binod ra hele se mote kichi kahibaku sahas karunathila. sebe bahut sita kare ame dui paribara ama ghare thilu aau samaste gote bada razei ghodei hoi basithilu. Sandhya samaya ku mo swami tike late re asibara thila. Mu apanna ku cha kari anibi kahili se kintu nije cha kariba kahi rosei ghara ku chaligala, mu aau binod bed upare gote razei bhitare thilu aau tv lagithae, mu jani jani binod godara budha naguli ku mo godare jaka jaki kali. Se dina bodhe mora katha binod bujhi parithile.
    Holi asila setebele sujoga pai mu ghare eka thiba samayare binod ranga ani mote bola boli bahana re mora dudha bhalare chipa chipi kale mote bhari aram lagila aau holi ra lajua ranga re mu pura bhiji jaithili. Dudha dala dali ru aau adhika kichi kari pari nathile binod. Pare ama ku se falt chadibaku padila aau tike durare aau gote jagare bhala ghara tie thila. Sethiki ame chaligalu aau dine mo swami kamaku jaithile aau pila mane tanka school emiti samayare binod asi ama ghara ra door knock kale. Mu door kholi kahili, are tame, binod kahile nai tama katha mane padila ta chali asili kahu kahu ghara bhitara ku se pasi asile aau bhitaru mu jhinjiri ku lock karideli. Binod mote pacharu jabudi nele aau mo dudha ade hata badhei chipa chipi kari mo beka ku kiss kale. Mu dehare dau dau hei kamana ra kuhuka khelila aau asmabhala hei mu mo panty ku kholi neli aau taku bed uparaku pakeideli. Binod madhya tanka pant chain phitei dele, bhitaru tanka banda dekhi mu bahut khusi heigali aau dhire bed upare padigali. Binod mo dudha ku kholam khula dalile aau gote hataku mo bia re genji sala saleile. Bia re anguli mari mari mo joni re nia lageidele aau kichi samayare ta jharana chali asila. Binod ra banda ra taste bhari maja lagila mote sakta banda mo bia ku phari pakauthila. mu chodi ghoda gehi ra bia pura santi paigala. Bia ra lalua rasa ku badhya kari binod ku piaili aau puni mora kichi dina binod saha kara kari heba pare ta tharu mana chidi gala pare pare paper bala, electry bill bala aau ama ghara malika saha kama badheideli sabu kichi bhalare chalila. Swami 10- 15 dinare thare badia deuthile hele mo pain 2-3 dinare thare gihana mili jauthila. Nua nua banda re jou maja aau sabuthi nakharami re ahuri anandalage. Hele mora epari besi dina galani amara puni badali heigala Gujurat, gujurat ku jiba pare mu sapatha neli je aau para purusa dwara gehi hebini. sebethu mu khli jaha swami nka saha heuchi. hele kichi dina pare ame puni delhi asigalu.

    mora mana aau bujhuni mu ebe kintu para purusa saha habaku prastuta hei ki achi. apekhya kebala sujog ra aau patei ki kama neb re ta mu bhari ostad.

    -- ta kemiti lagila ei chota kahani ti mora sabu diara mananku anurodha gapa pain comment nischita debe.

    Writer: Sunita Prusty

    Publisher:
     
Loading...

Share This Page



কাকির ভোদাবৌ ওমার পুটকি চুদার গলপvedichiyudekoothikampikathakalকাকি কে জেঠু চুদে দেয় চোদাচুদি গল্প ২০২১எதிர்ப்பு காமக்கதைসামির সাথে সেক্স গল্পটাকার জননো বৌওকে ধার দীলাম চোদার চটি গলপোএকদিন আমি আর রিনি খালা বাতরুমে গোশল করছিলামচাকরকে দিয়ে শরীর মালিশ করার পানু চটি গল্পচুদে পেট কর চটিಅಮ್ಮನ ತಿಕচুদা চুদি ছোৱালীசித்தி அத்தை ஓல் காமகதைகள்ভাবি xx চোদা লেখা গল্পचुत म लुंड डालकर गाली देते हु छोडना स्टोरीভাই ভাবিকে চুদেமுடங்கிய கணவருடன் சுவாதியின் வாழ்க்கை – 8আমার ৩ জন আমাকে চোদে চটিরিক্সা চটিಅಮ್ಮ ಮಗನ ಹಸಿವು 1முதலிரவு காமம் கதைमाँ का चूत काटकर खायाxxxcom গলপঅচেনা মাগিತಾಯಿಯ ತುಲ್ಲಿಗೆ ಮಗನ ಗೂಟকাকি চুদবে new malayamam kambi kadha പൊളിക്ക് ഡാ চুদন লিলা বৌদির সাথেচরম খিস্তি মারা চটি গল্পকলেজের সুন্দরি মেয়েকে চোদার গল্পলেপ চটিতানজিলা আপাকে চুদাআমার বৌদি আমাকে ডেলি চুদতে দেয়Ennai soothu aditha en maganin peria sunni tamil kamaಕಾಲೇಜಿನ ಕಾಮ ಕಥೆಗಳುহট বৌদি চুদা চটিহিন্দুর বড় বাড়া খুশি স্তী চুদাচুদীর গল্পচারজন মিলে চুদার গল্প বরকে কী বললে ও আমার সাথে romanse এর মুডে চলে আসবেবাঙালি ছেলে মার পোদ মেরে মেরে রক্ত বের হওয়ার ছবিBabar বৃষ্টি রাত চটিବଡବଡ ଦୁଧsex பெரிய காய் பொண்டாட்டிপিসি ও ভাইপোর চুদাচুদি গল্পহট চটি গলপ ভাবির বোনকে বন্ধুর বিধবা মাকে ব্লাকমেলশিখিকাএরসাথেস্রেকসগলপmu mo stree ku gehilidudh chusar golpoஆண் மற்றும் ஆண் ஓக்கும் காம கதைகள்kannada reading sex bookচুদাচোদির নতুন ভাল গল্পசிறுநீர் காம கதைস্কুলের মেয়েদের দুধ টিপার পরে চুদার গল্পমধ্যো রাতে আমাকে চটিChoto Vai Amay Jor Kore Chude Pet Baniye Diloবুছ কতিChuda palgla hoyar golpoபாவம் அனி புண்டைVelaikara pen kamakathaigalappa car sex kamakathaiஹரிணியின் அம்மாমা চোদা চদিতে পেট কোমবলের নিচে চটি/threads/chodon-kahini-%E0%A6%9B%E0%A6%BE%E0%A7%9C%E0%A7%87%E0%A6%A8-%E0%A6%B8%E0%A7%8D%E0%A6%AF%E0%A6%BE%E0%A6%B0-%E0%A6%9B%E0%A7%87%E0%A7%9C%E0%A7%87-%E0%A6%A6%E0%A6%BF%E0%A6%A8-%E0%A6%86%E0%A6%AE%E0%A6%BE%E0%A6%B0-%E0%A6%AD%E0%A7%8B%E0%A6%A6%E0%A6%BE%E0%A7%9F-%E0%A6%86%E0%A6%97%E0%A7%81%E0%A6%A8-%E0%A6%B2%E0%A7%87%E0%A6%97%E0%A7%87-%E0%A6%97%E0%A7%87%E0%A6%9B%E0%A7%87.156186/En Manaiviyai Nanbargalaivittuমহাজনের সাথে চুদাচুদদির গল্পবিদেশ গিয়ে চুদাচুদির গল্পচটি চুদা খালাকে ফটোপুকুরে চটিিচটি মা দাদুவா மருமகளே வாদাদুর চুদাচুদি golpo(Sex)ஓக்கும் முறையை புகைப்படத்துடன்ফুল দিয়া ভোদা পরিষ্কারলদলদে পুটকি চুদা চোটি/threads/choti-bangla-%E0%A6%B8%E0%A7%8B%E0%A6%A8%E0%A6%BE-%E0%A6%89%E0%A6%A0%E0%A7%8B%E0%A5%A4-%E0%A6%9C%E0%A6%BE%E0%A6%AE%E0%A6%BE-%E0%A6%95%E0%A6%BE%E0%A6%AA%E0%A7%9C-%E0%A6%AA%E0%A7%9C%E0%A7%87-%E0%A6%A8%E0%A6%BE%E0%A6%93-%E0%A5%A4.196653/Bhaujadotcomমেয়েদের ব৾া টিপার গল্পলুকিয়ে চুদাচুদি দেখলামবাংলা ঠাপ রাম ঠাপ ভোদায় ঠাপরাতে ঘুমের মাঝে চটিবাসায় আমি ন্যংটা থাকি আমার ছেলে আমাকে প্রতিদিন চোদেভালো করে চোদ পারভিনমাতাল হয়ে চোদাमराठी सेक्श कथा माजी आई आणि दादाजी/tags/bangla-choda-chudir-golpo/