ମୋ ଜିଏଫ ମଧୁ ସହ ଫୋନ ସେକ୍ସ ତା ଖୁଡିଙ୍କ ମାଲ ଦେଖି - Mo GF Madhu Saha Phone Sex Ta Khudi Nka Maal Dekhi

007

Rare Desi.com Administrator
Staff member
Joined
Aug 28, 2013
Messages
68,481
Reaction score
533
Points
113
Age
37
//8coins.ru ଦିନେ ମୁଁ ଆଉ ମଧୁ ଫୋନ ରେ କଥା ହାଉଥିଲୁ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୧ -୧୨ ଟା ପାଖ ପାଖି ହବ . କଥା ଟିକେ ଟିକେ ସେକ୍ସି ହେଇ ଚାଲୁ ଥାଇ ..

ମଧୁ- ମୋତେ ଟିକେ କିସ୍ସ କର ନା ଧନ
ମୁଁ - କୋଉଠି କରିବି କୁହ
ମଧୁ- ତମ ଇଚ୍ଛା ଯଉଠି ସେଇଠି କର
ମୁଁ- ମୋ ଇଚ୍ଛା ଟା ବହୁତ ଖରାପ , ସେ ଟା କୋଉଠି କୋଉଠି କରିବା ବୋଲି କହୁଛି , ତମେ ଭାବି ବି ପାରିବନି .
ମଧୁ- କୋଉଠି ହଉଚି ତମ ଇଚ୍ଛା ଟା କରିବାକୁ , କୁହ ନ
(ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ )
ମୁଁ- ଯଦି କିସ୍ସ ଦରକାର ତାହାଲେ କିଛି ଖୋଲି ବାକୁ ପଡିବ ,
ମଧୁ- କଣ ଖୋଲିବି
ମୁଁ - କଣ ପିନ୍ଧିଛ ତମେ
ମଧୁ- ଶାଲବାର ଆଉ କାମୀଜ଼
ମୁଁ - ତମ କମିଜ଼ ଖୋଲି ବାକୁ ପଡିବ
ମଧୁ- କାହିଁ କି
ମୁଁ- ମୋର ଇଚ୍ଛା ହଉଚି ୨ ଟା କାଗଜୀ ଲେମ୍ବୁ ମଝି ରେ କିସ୍ସ କରିବାକୁ
ମଧୁ- କଣ ମୋର କାଗଜୀ ଲେମ୍ବୁ , ଜୋ ଆଉ କଥା ହେବିନି , ଯାଉନ ଯାହାର ବଡ ବଡ ବୋଇତାଳୁ ଭଳିଆ ହେଇ ଥିବା ତାକୁ କିସ୍ସ କରିବା , ମୋ ସହ କାହିଁ ହଉଛ .
ମୁଁ- ଆଲୋ ବୋଲିତଳୁ ଭଳିଆ ଦୁଧ ନୁହଁ ଲୋ.. ତୋର ଟା କାଗଜୀ ଲେମ୍ବୁ ହେଲେ ତ ବୋଇତାଳୁ ଭଳିଆ ପିଚା କଥା ମୁଁ କଣ ଭୁଲିଛି , ଲେମ୍ବୁ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ବୋଇତାଳୁ ଧରିବାର ଅଛି.
ମଧୁ- ତମେ କେତେ ବେଧ, ମୋର ପିଚା ତମେ କେବେ ଦେଖିଲା ଯେ
ମୁଁ- ତମେ ଜଉ tight tight jeans ପିନ୍ଧି ମୋ ସହ ମାର୍କେଟ ଯାଅ , କେବେ ଭାବୀଛ ମୁଁ ତମ ପଛେ ପଛେ କାହିଁକି ଚାଲେ,
ମଧୁ- ଆଛା , କଣ ହୁଏ ତମର ଦେଖିକି ମୋ ପିଚା
ମୁଁ- କିଛି ହୁଏନି , ହବ କଣ
ମଧୁ- କଣ ବାହାରି ଯାଇନି.
ମୁଁ- ଆରେ ଏତେ ଜଲଦି, କିଛି ନ କରି କେମିତି ବାହାରିବ.
ମଧୁ- କିଛି ନ କରି ମାନେ ?
ମୁଁ - ଆରେ ବୋକୀ ମୁଠି ନ ମାରିବା ଜିଇଁ କେମିତି ବାହାରିବ
ମଧୁ - ମୁଠି କେମିତି ମାରିବା ତମେ (ବହୁତ କିଛି question ଏମିତି ପଚାରି ଥାଇ ସେ ମଝି ରେ ମଝି ରେ ..ବାସ short ରଖିବାକୁ ଯାଇ ମୁଁ ସେ ସବୁ ଲେଖୁ ନାହିଁ )
ମୁଁ - ରୁମ ରେ ଯାଇ ,ସବୁ ଖୋଲି ଦେଇ ବେଡ଼ ରେ ଶୋଇବି ତ ପରେ mobile ନହେଲେ ଲାପଟୋପ ରେ ତମ ଫୋଟୋ ଦେଖିବି ଆଉ ତମ ପିଚା କଥା ଭାବି ଭାବି ବାଣ୍ଡ ଚମଡା କୁ ଉପର ତଳ କରିବି , ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇ ଗଲେ ପୂରା ହାର୍ଡ ହେଇ ଗଲେ , ନଡ଼ିଆ ତେଲ ଲଗେଇ ଜୋର ଜୋର ସେ ମଧୁ , ମଧୁ ତୋ କମଳା ଲେମ୍ବୁ ଭଳିଆ ଦୁଧ , ତ ପିଚା ଏମିତି ସବୁ କହି କହି ଆଉ ତମ ଫୋଟୋ ଦେଖି ଦେଖି ଜୋର ଜୋର ସେ ବାଣ୍ଡ ଉପର ତଳ କରିବି . କିଛି ସମୟ ପରେ ବାହାରିବ ଟାଇମ ଆସି ଯିବ. ଆଉ ମୁଁ ସବୁ ରସ ତମ ଫୋଟୋ ଉପରେ ଛାଡ଼ି ଦେବୀ .ତମ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଦୁଧ ଚକ୍କର ରେ ମୋ ଲାପଟୋପ ଆଉ mobile screen ଖରାପ ହେଇ ଗଲାଣି
ମଧୁ- ତମେ ଏତେ ମୁଠି ମାରୁଛ କାହିଁ କି କି. ଟିକେ ଟିକେ ରସ ଛାଡ଼ୁନ
ମୁଁ- ଆଲୋ ମା କେତେ ରସ ବାହାରିବ , ସେଇଟା ମୁଁ କେମିତି କଂଟ୍ରୋଲ କରିବି , ସେ ତ ନ ସାରିବା ଯାଇଁ ବାହାରି ଚାଲିବ , ସେଇଠି ପାଇଁ ଆଜି କାଲି ନୂଆ ରାସ୍ତା ବାହାର କରିଛି , କୋଣ୍ଡୋମ ଲଗେଇ ମୁଠି ମାରୁଚି , ଆଉ ରସ କୁଆଡେ ଯିବ ଚାନ୍ସ ନାହିଁ.
ମଧୁ- କେତେ ବଡ ବେଧୁଆ ତମେ.
ମୁଁ- ତୁ କଣ ସତୀ ସାବିତ୍ରୀ ହଉଛୁ ଲୋ ,ସବୁଦିନ ରାତିରେ ଯେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପସେଇ ପସେଇ ଝଡି ଯାଉଛୁ , ତୁ ଆଉ କେଡେ ଭଲ କି ଲୋ .ଏବି ବି ମୋ ମୁଠି ମାରିବା କଥା ଶୁଣି ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରୁଛୁ ନ , ସତ କହ
ମଧୁ- (ହସି ହସି ) ହଁ ମାରୁଚି , ତମେ କେମିତି ଜାଣିଲା ଯେ
ମୁଁ- ଟିକେ ବେଧ କଥା ହେଲ, ଟୋକାଂ କର ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ପାଖ କୁ ହାତ ଯାଇ, ଆଉ ଟୋକି ର leggins ଭିତରେ ବିଆ ପାଖ କୁ ଯାଇ. ଏଇଟା ତ ପୂରା ସତ.
ମଧୁ- ତମେ କଣ ଏବେ ମୁଠି ମାରୁଛ କି,?
ମୁଁ- ଏବେ ତତେ ଯାହା ଯାହା କହୁଥିଲି , ସେଇଆ ସବୁ କରୁଥିଲି , ବାସ ଆଜି କୋଣ୍ଡୋମ ନାହିଁ.ପୁଣି screen ନଷ୍ଟ ହବ ଆଜି ତ ବୋଇତାଳୁ ଭଳିଆ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ କାଗିଜି ଲେମ୍ବୁ ଭଳିଆ ଦୁଧ ପାଇଁ .
ମଧୁ- ତମେ ମୋତେ ଭଲ ପାଉନ ନା, ସବୁ ବେଳେ ଖାଲି ସେଇ କଥା , କେବେ ମୋ face କି ଆଉ କିଛି କଥା କୁହନି ତମେ , ଖାଲି ସେଇ କଥା
ମୁଁ- ଆଲୋ ବୋଇତାଳୁ ବାଲି, ତ ଗାଣ୍ଡି ମଝିରେ ବାଣ୍ଡ ପସେଇ ପସେଇ ଯେବେ ରସ ବାହାରିବ ଟାଇମ ଆସିଯିବ ନା , ତ ମୁହଁ ରେ ସବୁ ରସ ଛାଡ଼ି ଦେବୀ , ସେତେ ବେଳେ ଦେଖିବି କେତେ ସମୟ ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପସେଇ ରଖିବୁ ମୁହଁ ରେ ଆଉ ଗଲା ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଘାଷିବୁ , ଥରେ ବିବି ଯଦି ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଗଲା ରେ ଘଷି ମୁହଁ ରେ ପସେଇ ରସ କାଢି ଦବୁ ନା , ତ ପରେ ତୋ ପାଇଁ ୧ ରାଉଣ୍ଡ ଏକ୍ସଟ୍ରା କରିଦେବି .
ମଧୁ- ତମର ତ ଛୋଟ ତ , କଣ ଏତେ ଦେଖେଇ ହଉଛ ,୨ ଥର ଝିଅ ହାତ ମାରିଦେଲେ ରସ ପିଚ ପିଚ କରି ବାହାରି ଯିବ
ମୁଁ- (ସଂଗେ ସଂଗେ ବାଣ୍ଡ ର ଗୋଟେ ଫୋଟୋ ପଠେଇ ଲି ତାକୁ ) ଯଦି ଏଇଟା ଛୋଟ କହୁଚ , ତାହାଲେ ରୁହ ଚଉଠି ରାତି ରେ ଯଦି ତମ ଗାଣ୍ଡି ବଥା କରି ନା ଦେଇଛି

କହିଲା ପୁରୁଣା ଘର ପଛପଟେ କିଏ ୨ ଜଣ ଆଛନ୍ତି .
ମୁଁ- କଣ କରୁଛନ୍ତି
ମଧୁ- କିଛି ସମୟ ଚୁପ ରହି କହିଲା .ସେମାନେ ସେଇ କାମ ସବୁ କରୁଛନ୍ତି ,
ମୁଁ କଣ , କୋଉ କାମ
ମଧୁ-ସେଦିନ ତମ ମୋବିଲେ ରେ ଯୋଉ ସବୁ ଭିଡ଼ିଓ ଥିଲା ,ସେଇ କାମ
କିଏ କିଏ , ଦାଦା ଆଉ ଜଣେ କିଏ ଜାଣି ହଉନି , ତତେ ଦେଖି ନେବେନି ତା , ନ ମୁଁ ରୁମ ରେ Light off କରିଦେଇଛି ,କିଛି ସମୟ ସେ ଚୁପ ରହିଲା ଆଉ ତା ପରେ ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ଚାଲିଛି ଏବେ , ସେ ଦାଦା ଙ୍କ ଲୁଙ୍ଗି ଟେକି ଦେଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ଖୋଲି ଲା..ଲୋ ମା ..କେଡେ ବଡ ତା.. କେତେ ବଡ , ସେଇ african ଲୋକ ଗୁଡା ଙ୍କ ର ଯେମିତି କା ସେମିତି ଦେଖା ଯାଉଛି , ବାପ ରେ ଏତେ ବଡ ନ , ରାଣ୍ଡୋମ ହଲାଉ ଥିବେ ବୋଧେ ନଡ଼ିଆ ତେଲ ଲଗେଇ, ଆଛା କଣ ହଲେଇ ଲେ ଏ,ଇ ଟି ହେଇ ଯିବା କି, ମୁଁ କହିଲି ହଁ , ତମେ ବି ନଡ଼ିଆ ତେଲ ଲଗେଇ ହଲଉନ ., ହଁ ଲୋ ବେଢ଼ି ଯେତେ ବେଳେ ତା ବିଆ ଫାଡ଼ିବି ରହ ମୋ କାଳିଆ ବାଣ୍ଡ ପସେଇ ସେତେ ବେଳେ ଭାବିବୁ . , ଏବେ କଣ ହଉଚି ସେ ଠିଆ ହେଇ ଦାଦାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଜୋର ଜୋର ସେ ଉପର ତଳ କରୁଛି. ତୋର ସେ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି କିଛି ହଉଛ ନ, ନ ନ ମୋର କାହିଁ କି କିଛି ହବ.


ମୁଁ- ମଧୁ କିଛି ହଉଚି କି ତୋର ତା ଦାଦା ଙ୍କ ବଡ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି
ମଧୁ- ଚି ଚି ଏ କଣ କହୁଚ
ମୁଁ- ମୁଁ ଜାଣିଚି ତୋର କଣ ହୁଏ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିଲେ , ତୁ ଆଉ ଏତେ ସତୀ ଦେଖେଇ ହନି ଲୋ ବେଧି , କୋଉ ଗୋଟେ ଦିନ ପରା ତୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ନ ମାରିଲେ ରହି ପାରୁନୁ. ହଉ live coverage କାହା କଣ କଣ ହଉଚି , ମୁଁ ବି ତୋ ମୁହଁ ରୁ ବେଧୁଆ ବେଧୁଆ କଥା ଶୁଣି ୨-୩ ଥର ହଲେଇ ଦେବୀ . କହ ଲୋ ବେଧି କହ .
ମଧୁ- ଦାଦା ସେ ମାଇକିନା କୁ କାନ୍ଥ ରେ ଡେରି ଦେଇ ତା ବ୍ଲାଉସ ସହ ତା ଦୁଧ ଚିପୁଛି.
ମୁଁ - ସେ ମାଇକିନା ର ଦୁଧ ବଡ ବଡ ହେଇଚି କି , sunny ଲେଓନେ ଭଳିଆ

ମଧୁ -ଦାଦା ଆସି ଘରେ ଶୋଇଲେଣି ,ମୋ ରୁମ ର skylight ରେ ଚଢି ଦେଖିଲି,
ମୁଁ- ଆରେ ସେଇଠି ଚଢି କି ଦେଖ ଭଲ ସେ ଏବେ ତା ଖୁଡି ଙ୍କ ହାଲ କଣ ହବ , ଦାଦା ଗରମ ଆଛନ୍ତି ଏବେ .
ମଧୁ- ତମେ କେମିତି ଜାଣିଲ ଯେ
ମୁଁ- ଆରେ ଯେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ନ ଯାଇଥିବା ,ଶାନ୍ତି ମିଳିବନି
ମଧୁ- ତାହାଲେ ତମେ କଣ କରାକି.
ମୁଁ- ତୋ ଫୋଟୋ ଦେଖି ମୁଠି ମାରିଦିଏ
ମଧୁ- ବେଧୁଆ ତା ତମେ
ମୁଁ- ହଉ ଯା ଦେଖ କଣ ଚାଲିଛି
ମଧୁ- ଆରେ ଦାଦା ସୋଇଛନ୍ତି ବେଡ଼ ଉପରେ ଆଉ ଖୁଡି ଆସିଲା ଗୋଟେ ଜାଗା ରେ ତେଲ ନେଇ, ତା ପରେ ଦାଦା ଙ୍କ ମାଲିଶ କରୁଛନ୍ତି , ଏମିତି କରୁ କରୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ପହଂଚି ଗଲେଣି, ଏବେ ତ ତାଙ୍କ ସେଇ ଜାଗା ପାଖରେ ହାତ ମାରୁଛନ୍ତି ବୋଧେ ଲୁଙ୍ଗି ଭିତରେ .ଏଲ ମା ଖୁଡି ତା ତାଙ୍କର ମୁଠି ମାରୁଛନ୍ତି
ମୁଁ- ତୁ କେମିତି ଜାଣିଲୁ
ମଧୁ- ଲୁଙ୍ଗି ତା ପୁରା ତମ୍ବୁ ଭଳିଆ ଠିଆ ହେଇ ରହିଛି ଆଉ ଭିତରୁ ଉପର ତଳ କିଛି ହଉଚି.ନିହାତି ଖୁଡି ହଲଉଛନ୍ତି, ମୋର କଣ କଣ ହଉଚି , ତମେ ବି ଆସ ନ ଏମିତି ମୋ ବେଡ଼ ରେ.ମୁଁ ବି ତମର ତେଲ ଲଗେଇ ହଲେଇବି
ମୁଁ- ନା ଲୋ ମା ତୋତେ ମୁଁ ହଲେଇ ବାକୁ ଦେବିନି , ତୋର ଯୋଉ ଫିଜିଓରେ ଆଉ ତୋ ନରମ ହାତ ବାଜିଲେ ସଂଗେ ସଂଗେ ରସ ବାହାରି ଯିବ.
ମଧୁ- କାହିଁ ଦାଦାଙ୍କ ର ତା ବାହାରିନି , କେତେ ସମୟ ହେଲା ଖୁଡି ହଲଉଛନ୍ତି ,
ମୁଁ- ତା ଖୁଡି ଙ୍କ figure ନଥିବା ସେମିତି , , ସେଇଠି ପାଇଁ ଦାଦା ଙ୍କ ର hit ହଉନି
ମଧୁ- କହିଲା ତମେ ଦେଖିଚ କାହିଁ ମୋ ଖୁଡିଙ୍କୁ , ୨୬ ବର୍ଷ ମାତ୍ର , ଗୋରା ତାଙ୍କ ତାଙ୍କ ଦେହ , ଆମେ ନଦୀରେ ଗଢେଇଲ ବେଳେ , କେତେ ଟୋକା ପାଣି ଭିତରେ ମୁଠି ମାରନ୍ତି ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦେଖି ଦେଖି ମୁଁ ଜାଣିଚି
ମୁଁ- ତୁ କେମିତି ଜାଣିଲୁ ସେମାନେ କଣ କହୁଛନ୍ତି
ମଧୁ- ମୁଁ ଦିନେ ଦୋକାନ ଭିତରେ ଥିଲି, ଆଉ ଜେଜେମା ଘର କୁ ଆସିଥିଲେ , ଟୋକାଂ କୁ ଲାଗିଲା କେହି ନାହାନ୍ତି ଆଉ ସେଇ ସମୟ ରେ ୨ ଜଣ ଥିଲେ ଆଉ ଖୁଡି ଗାଧେଇ ବାକୁ ଆସିଲେ.ସେ ଟୋକା ଯେମିତି କହିଲା ଆଜି ରାତି ହଲେଇବା ଯୁଗାଡ଼ ହେଇ ଗଲା ମୁଁ ସଂଗେ ସଂଗେ ଲୁଚି ଗଲି ଆଉ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣିଲି .
ମୁଁ- କଣ କହୁଥିଲେ ଟୋକା ମାନେ ..ଟିକେ କୁହ ନା
ମଧୁ- ଭାଉଜ ଆସି ସାରୀ ଖୋଲି ବା ପରେ ସାୟା ତାକୁ ଚାଟି ଉପର ଯାଇଁ ଟେକି ବାନ୍ଧି ଦେଲେ , ଆଉ tube ବେଲଲ କୁ ମାଡି ପାଣି ଭରିଲେ bucket ରେ. , ସେଇ ସମୟ ରେ ସେ ନାହିଁଵ ର୍ଟମେ ରେ ତାଙ୍କ ପିଚା ଶାପେ ପୂରା ଟାଇଟ ହେଇ ଦେଖା ଯାଉ ଥିଲା.ଆଉ ତୋ କା କହୁଥିଲେ କି ଗାଣ୍ଡି ହେଇଚି ଲୋ ଭାଉଜ ଙ୍କ ର ..ଗାଣ୍ଡି ନା ରସୁଲଗଡ଼ ଫାଣ୍ଡି , ସାଙ୍ଗ ମୋର ଏତିକି ରେ ଠିଆ ହେଇ ଗଲା ନି . କେତେ ବେଳେ ବାହାରି ଯିବା ଜାଣିନି.ଆଉ ଗୋଟେ ଟୋକା କହିଲା..ପଛ ବୁଲି ବାଣ୍ଡ ଆଗ ଟିକେ ଚାପି ଧରି ଦେ..କିଛି ସମୟ ରହି ଯିବ. ସେ ଟୋକା ତା ପଛ କୁ ବୁଲି ପଡିଲା ଆଉ ଲୁଙ୍ଗି ଭିତରେ ହାତ ପସେଇ ବାଣ୍ଡ କୁ କାଢି ଦେଲା..ମୁଁ ରେକ ତଳେ ଲୁଚି ବସି ଥିଲି , ଆଉ ସାମ୍ନା ରେ ବିସ୍କୁଟ ପେକେଟ ମଝି ଫାଙ୍କ ଦେଇ ସେ ଟୋକା ର ବାଣ୍ଡ ଦେଖା ଗାଲମଟେ.. କଲା ମାଛ ମାଛ ଫୁଲ୍କା ବାଣ୍ଡ ତାର ଥିଲା..ସେ ବାଣ୍ଡ ଆଗ ଚାପି ଧରି କିଛି ସମୟ ପରେ ୨ ଜଙ୍ଘ ମଝି ରେ ବାଣ୍ଡ ଚାପି ଦେଇ ବୁଲି ପଡିଲା , ସେପଟେ ଖୁଡି ଦେହରେ ପାଣି ଢାଳି ସାବୁନ ଲଗେଇ ବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରି ସାରିଲେଣି.

ମୁଁ- ଖୁଡି କୋଉ color ସାୟା ପିନ୍ଧି ଥିଲେ
ମଧୁ- ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ ସାୟା ..ସେ ତା ପାଣି ରେ ଓଦା ହବ ପରେ ଦେହ ରେ ପୂରା ଚାପି ହେଇ ରହି ଥାଇ..ଆଉ ପିଚା ..ଛାତି ସବୁ ବାହାରୁ ଜାଣି ହଉ ଥାଇ measurement .ତୋ କା କହୁଥିଲା କି ଦୁଧ ହେଇ ଚି ଲୋ ଭଵଉଜ ଙ୍କ ର..ରାଣ୍ଡୋମ ପେଲା ଖାଉଛି ବୋଧେ , ବେଲ ଭଳିଆ ଦୁଧ , ଏଇ ଭଳିଆ ମାଇକିନା ମିଳିଗଲେ ବାହା ହବାକୁ କିଏ କାହିଁକି ଆଉ ପର ମାଇକିନା କୁ ଚାହିଁ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ କରି ରାତି ରେ ଭାବି ଭାବି ମୁଠି ମାରିବା . ଆଉ ଗୋଟେ ଟୋକା କହୁଥିଲା ଯାହା କାହା ଭାଉଜ figure ତା maintain କରି ରଖିଛି , ଛାତି ୩୬ ,ଆଣ୍ଟା ୩୨ , ପିଚା ୩୬.କସସ ଗୋଟେ ଦିନ ଭବୁଜ କୁହନ୍ତା ହେ ମୋ ରଣ୍ଡୁଆ ଦର୍ଶକ ଆସ ମୁଠି ମାରି ଦେଇ ଯାଅ ମୋ ଉପରେ . ସେ ଦିନ ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଆଉ tube well ରେ ଗାଧେଇ ବାକୁ ପଡିବନି . ଆଉ ଗୋଟେ ଟୋକା କହିଲା କାହିଁକି? ଆଉ ଜଣେ reply ଦେଲା ..ଗାଁ ସାରା ରଣ୍ଡୁଆ ଜଣ ଜଣ କା ୪-୫ ଥର ମୁଠି ମାରି ଯଦି ଭାଉଜ ଙ୍କ ଉପରେ ରସ ଛାଡ଼ିବେ.କାହିଁକି ବା ଆଉ ପାଣି ଦରକାର ପଡିବ ଗାଧେଇ ବାକୁ .ତା ପରେ ହସୁ ଥିଲେ.
ଗୋଟେ ଟୋକା କହିଲା ତାଙ୍କ ଘରେ ସେଇ ଯାଉ ଝିଅ ତା ନାହିଁକି ମଧୁ , ପେଲେଇ ର ଦୁଧ ଜମା ନାହିଁ ହେଲେ ଗାଣ୍ଡି ଖଣ୍ଡିକ ରଖିଛି , ଏ ଗୋଟେ ଟୋକା ପଚାରିଲା ତୁ କେମିତି ଜାଣିଲୁ , ସେ କହିଲା ଆରେ ସେ ସେଦିନ ବିଲ କୁ ଯାଇଥିଲା ଆଉ ତାକୁ ପରିସ୍ରା ଲାଗିଲା ମୁଁ ଗଛ ରେ ଚଢି ଜାମୁ କୋଳି ଆଣୁଥିଲି , ତାକୁ ଜଣ ପଡିଲାନି . ସେ ପୂରା ସଲ୍ୱାର ଟେକି ଦେଇ ଲେଗଜିନ୍ସ ତାକୁ ତଳକୁ କରି ଦେଇ ବସିଗଲା. ମୁଁ ତା ସେଇଠି ଗଛ ଉପରେ ବାଣ୍ଡ ଖୋଲି ଦେଇ ପେଣ୍ଟ ରୁ ସଂଗେ ସଂଗେ ହଲେଇ ଦେଲି..ଆଉ ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ପଚାରିଲା ଏତେ ଜଲ୍ଦି ବାହାରି ଗଲା ନା ଆଉ ଠିଆ ବି ହେଇ ଗଲା ନା ତୋର..
ସେ କହିଲା..କଣ କହୁଚୁ ବେ..ସେ ସଲ୍ୱାର ଟେକୁ ଟେକୁ ଠିଆ ହେଇ ଗଲା..ବାସ ତା ଗୋରା ଗୋରା ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି..ପେଣ୍ଟ ଉପରୁ ୪-୫ ଥର ହାତ ବୁଲେଇ ଲି ଯେ..ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ବାହାରି ଗଲା.ତା ପରେ ସେଦିନ ରାତି ରେ ୨-୩ ଥାଟ ହଲେଇଛି ତା ଚେହେରା ଭାବି ଭାବି
ଗୋଟେ ଟୋକାଙ୍କ କହିଲା..ଆରେ ମୋର ଏବେ ବାହାରିଯିବ ବୋଧେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନି..ଆଉ ଗୋଟେ ଟୋକା କହିଲା ଟିକେ ରହିଯା..ଏଣ୍ଡ ଆସି ଲାଣି ଏବେ ବାସ ଶାଢ଼ୀ ବଦଳ ହବ ଆଉ କିଛି ନା କିଛି ତା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ .
ଖୁଡି ଶାଢ଼ୀ ବଦଳି କରୁ କରୁ ତାଙ୍କ ପିଚା ଟିକେ ଦେଖା ଗଲା..ଆଉ ଛାତିରୁ ଦୁଧ ଗୋଟେ ସିଦ୍ଧେ..ସେ ଟୋକା ଗୋଟେ ପଛ କୁ ବୁଲି ପଡି ତା କଲା ବାଣ୍ଡ ତାକୁ ଲୁଙ୍ଗି ରୁ କାଢି ଜୋର ଜୋର ସେ ହଲେଇ ବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଗଏ ୧୦-୧୫ ସେକେଣ୍ଡ ରେ ପିଚ ପିଚ କରି ସବୁ ତାଙ୍କ ରସ ରେକ ତା ସାମ୍ନା glass ଉପରେ ଚଡି ଦେଲା ..ପୂରା ହଲେଇ ହଲେଇ ସବୁ ଚଡି ଦେଲା .ଆଉ ୨ ଜଣ ପାହେଇ ଗଲେ . eti ki suni..mor aau kan rahila ki..mor bhi pich pich kari sabu bahari gala.. comment nihati kara randua mane..jete bedha lekhi pariba lekha

Writer: MadhuRaMuthiMaraBF

------------------- Read Hindi Sex Kahani OnOdia sex stories READ
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)


Online porn video at mobile phone


জোর করে গুদ মারলাম চটিশুনা চুদার Picছাত্র কে দিয়ে চুদাKambi forumবিচি খালি করা চোদনmaa beti se payar in xossipy hindi storyजल्दी से चोद लो नहीं तो कोई आ जायेगाசெக்ஸ்கதைবৌদি চোদা আলোচনাமுலைमेरी हवस की शिकार बनी मेरी माँ 1మా నాన్న అమ్మ నేను అన్నయ్య కలిసి దెంగించుకున్నాముআমাকে থাপালো।বিধবা নারি অবিবাহিত পুরুষ বৃষ্টি রাতে বিপদ চুদ চুদি চটিजाडी आंटी सेक्सಆಂಟಿ ತಂಗಿಯ ಜೊತೆఆడది రంకు చెయ్యాలి అనుకుంటేदीदी और जीजा से वाइफ स्वैपिंग पार्ट सेक्स कहानी & अन्तर्वासना कानपूर सेक्सগুদ দেখালো আমাকেमाझी पुच्चीসেক্সি চাচি আমাকে দিয়ে চুদে নিলমাকে চোদে তার রসালো ভোদা ফেটে দিলামबहन कोचोदने की कहानीপাড়ার মাসিকে চোদার গল্পচটি বাবা মারা যার পরপর চোদাஅம்மா மகள் லெஸ்பியன் காமகதைகள்Didi mujhe gift me chut chahiyabahin ki pant utar gai fir chudaiমেরি ভাবিকে ধরে চোদাதோழியின் கூதியில் விரலை வைத்தேன் அம்மா அம்மணம் காமக்கதைകൂട്ടുകാരന്റെ കൂട്ടുകാരി ജഗൻxxx sex story padoshi annu didi k saathঢাকার বস্তির মহিলাকে চোদার চটিଭଉଣୀ ଚୋଦାஅவள் அங்கே வேண்டாம் ஏன்றால் காமக்கதைகள்പൂറ് താടി പൂറിமாமானர்.எனக்கு.கொடுத்த.இன்ப.அனுபவம்.ஒழ்.கதைகள்Honeygirl175 latest porn ಗ೦ಡ ಹೆ೦ಡತಿ xxxஅம்மாவின் கால்களை அகட்டி வைத்துக் கொண்டுमायबोली झवाझवी कहाणhttps://iisci.ru/myhotzpic/threads/%E0%AE%85%E0%AE%AE%E0%AF%8D%E0%AE%AE%E0%AE%BE-%E0%AE%93%E0%AE%A4%E0%AF%8D%E0%AE%A4-%E0%AE%9A%E0%AE%BF%E0%AE%A4%E0%AF%8D%E0%AE%A4%E0%AE%AA%E0%AF%8D%E0%AE%AA%E0%AE%BE.100845/Marathi zavazvi katha teacherছোট ভাইর উপর উঠলো বড় বোন চটিஅம்மா மகன் மகள் கிராமத்து காம கதைআমার ভোদাতে বাড়া ডুকাওஅம்மாவை மிரட்டி அனுபவிக்கும் மகன்ব্রা হাতে নিয়ে এর গন্ধ শুকছেಬ್ರಾ ಕಾಚ ಒದ್ದೆTamil bundai narambu kilintha kamakathaikalతెలుగు ఆటి సెక్సుগৃহবধুর বড় ধোনের চটিনাইটি গোলাপি ব্রা চটিமாமியாருடன் மஜா காமகதைকিভাবে মেয়েদের ভোদার ভেতর ছেলেদের ধোন ঢুকায় এর এমপিফোর ভিডিওரேஷ்மா ஓல் கதைस्वामीजी का इंटरव्यू फिर चोदाईআমার বোনের ছেলে আমারে চুদলোತುಲ್ಲ್ ತಬ್ಬಲಿ ಕನ್ನಡ ಕಥೆಗಳುage aunty ku gehiliHindi sex story maa ko uncle ke lund par nachwaya. beta neதங்கை வயசுக்கு வராத பெண் annan ootha kamakadhaitamil ammavudan magan bad sex valkai kathaikalসকালে ঘুম থেকে উঠে চোদা চটিদুপুরে জমিতে চুদাকিশোরী মেয়ের দুধের বোটা চোষা চিট গলপजवानी के जोश में मेरी योनि को घायल किए जा रहा थाwww.xossip.com tamilsexthodarশাড়ি থুলে চুদা চুদিঘুমানো বোনকে চোদাগুদের রস চোষাதமிழ் இனிய காதல் காமக்கதைமாமானர்.காமத்துப்பால்.கதைகள்Choti.আমার জ্বালা মিটিয়ে দিনমে চোদার কাহিনীdad poyaka amma tho sukamமகள் கூச்சமா இருக்கு காமக்கதைভুদা চুষে দাও বরবড় দুধের গরম মাগি চুদার গল্পমা ওমাসি সেক.কমপাশের বাশার বড় আপুকে চোদা চটি গল্পচোদা খেতে খুব ভালো লাগেXxxstorrytamilஅம்மாவுக்கு துனை காமம்আরো চুদবি নাকি?தமி்ழ் காம கதை புண்டை முடி இருக்கு মাকে চূদার চটিমালপানী পেলাই দিলোడాక్టర్ xxx డోస్ తెలుగుশরীর দেখিয়ে স্যারের চোদা খাওয়া চটিஸ்கூல் முலை வெளிநாடு ભાભી નિ ભોસ ચુદાઇ