Assamese New Sex Stories 2017 :: মেমৰ প্ৰকান্ড বুছত মোৰ বাৰিদাল Part 2

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, Dec 6, 2016.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    138,786
    Likes Received:
    2,158
    //8coins.ru মাজে মাজে হাতখন তললৈ নি মোৰ গুটিদুটা মোহাৰি দিয়ে ৷ মোক কয় দাঙি দিয়া দাঙি দাঙি দিয়া ককালঁখন ৷ মই দাঙি দিউ ৷ এবাৰ এটা গাৰু তেওঁ মোৰ তপিনাৰ তলত দি ল'লে আৰু আকৌ মোৰ ওপৰত উঠি মোৰ গোটেই দাল ভৰাই ল'লে ৷ এইবাৰ অলপ বেছি ভিতৰলৈ যোৱা যেন লাগিল ৷ তেওঁৰ স্পীড আৰু বেছি হ'ল মাজে মাজে বুছখনেদি মোৰ বাৰিদাল চেপি ধৰে ৷ মেমৰ ভাষাও লাহে লাহে অশ্লীল হব ধৰিলে ৷ কব ধৰিলে - দিয়া দিয়া উঠাই দিয়া মোৰ বুছৰ পানী ওলাই দিয়া ৷ মেমৰ মুখত বুছ শব্দ শুনি মোৰ বাৰি আৰু দাঙৰ হ'ল ৷

    ()

    আৰু ক'লে - তোমাক খাই মজা লাগিছে ৷ আজিৰ পৰা সদাই লেপৰ তলত টিউচন কৰিম ৷ সদাই চোদিম তোমাৰ লগত ৷ এইবোৰ কথা শুনি মইও তলৰপৰা দাঙি দাঙি দিব ধৰিলো ৷ মেম এনেকৈ মাৰি মাৰি এবাৰ মোৰ বুকুতে শুই দিলে ৷ তেওঁৰ মাল ওলাইচিল চাগৈ কাৰণ মোৰ বাৰিদালত গৰম গৰম কিবা লাগিছিল বিজল বিজল ৷() তেওঁ মোৰ ওপৰত শুই দীঘল দীঘল উশাহ লব ধৰিলে ৷ মোৰো উত্তেজনা চৰম আছিল ৷ তেতিয়াও মোৰ বাৰিৰ আগটো মেমৰ বুছত ৷ মই দাঙি দাঙি ভৰাব খুজিছিলো কিন্তু তেওঁৰ দেহৰ ওজন বহুত বাবে মই তেওঁৰ তপিনাখন হিলাবই নোৱাৰিলো ৷ তেওঁ কথাটো বুজি পাই মোৰ পৰা নামি কাষতে আঠুকাঢ়ি ল'লে আৰু মোক ক'লে এইবাৰ অলপ বেলেগ সুখ লোৱা ৷ তেওঁ মুখখন আৰু পিয়াহকিতা বিছনাত পেলাই পোকৰখন যিমান পাৰে দাঙি ওপৰমুৱা কৰি দিলে ৷ মোক ক'লে এইবাৰ মোক কতি মাৰা ৷ মই সুধিলো তাৰমানে ? ক'লে - মোৰ পোকৰৰ ফুটাটোত তোমাৰ লিংগটো সোমাই দিয়া ৷ মই মেমৰ পিছফালে দুটা গাৰু দি তাত আঠুকাঢ়ি ল'লো ৷ মেমে এখন হাতেদি তেওঁৰ বুছখনৰ পৰা এসোপামান বিজল লৈ পোকৰৰ ()ফুটাটোত লগাই দিলে আৰু দুটা আঙুলি ভৰাই ভিতৰতো সোমাই দিলে ৷ মোক ক'লে এতিয়া মাৰা ৷ মই তেওঁৰ কতিত মোৰ বাৰিদাল সোমাই দিলো ৷ ইয়াতো হৰহৰাই সোমাই গ'ল ৷ কিন্তু তেওঁৰ কতি বুছতকৈ অলপ টাইত ৷ গৰম গৰম ভিতৰখন ৷ তেওঁ পোকৰখন জপা মুজা কৰি দিলে মজা লাগে ৷ কিছুসময় কতি মাৰি মোৰ পানী ওলাল ৷ সেইবোৰ সব মেমৰ কতিৰ ভিতৰতে পেলালো ৷ অলপ সময় ভিতৰতে ৰাখি মই বাৰিদাল ওলাই আনিলো ৷ দেখিলো মেমৰ পোকৰৰ ফুটাদি মোৰ মালপানিবোৰ ওলাই আহিছে ৷ মেমে পোকৰখন পেলাই মোক বুকুৰ মাজত সোমাই ল'লে লেপখন টানি গাত ল'লো ৷ আকৌ মেমে মোৰ জিভাখন চেলেকি চেলেকি খালে ৷ এনেকে দুয়ো লেপৰ তলত লেংটা হৈ চুমা খাই খাই কেতিয়া টোপনি() আহিল গমে নাপালো ৷ যেতিয়া মেমে মোক জগাই দিলে তেতিয়া সন্ধিয়া হৈছিল ৷ মেমে নতুন মেখেলা চাদৰ পিন্ধি কৰবাত যাব ওলাইছে ৷ মোক ক'লে উঠা আন্ধাৰ হৈছে ৷
    মেমে মোক জগাই দিয়াত দেখিলো আন্ধাৰ হৈছে ৷ তেওঁ কাপোৰ কানি পিন্ধি ৰেডী ৷ মই সোধাত ক'লে বিয়া এখন আছে ৷ মোকো সোনকালে কাপোৰ পিন্ধিব ক'লে ৷ মোৰ মুটা লগাত বাথৰুম গ'লো লেংটা হৈয়ে ৷ মেমে মোক পিছফালৰ পৰা দেখি আছিল ৷ মই উদং তপিনা মেমক দেখাই দেখাই যাব ল'লো ৷ মোৰ সৰু কিন্তু বগা তপিনাখন দেখি চাগৈ তেওঁৰ মৰম লাগিল ৷ মোক এক মিনিট বুলি মোৰ ওচৰলৈ গৈ() মোৰ তপিনা দুখন ধুনীয়াকৈ পিহি দিলে ৷ পোকৰৰ ফুটাটো আঙুলি এটাদি খেদেলি দিলে ৷ মোক পিছফালৰ পৰা সাবতি ধৰি মোৰ গালত চুমা খাই ক'লে সময় থাকিলে আকৌ খালো হৈ তোক ৷ যা এতিয়া ওলা তোৰ ঘৰৰ মানুহে চিন্তা কৰিব ৷ মই মুতিব গ'লো ৷ বাথৰুমত বেঙেনাটো আগৰ জাগাতে আছিল ৷ উলিয়াই আকৌ শুঙিলো ঃ বাৰি দাং খাই গ'ল ৷ মুখহাত ধুই ওলাই আহিলো ৷ মেম ৰখি আছিল ইমান ধুনীয়া লাগিছিল() তেতিয়া ৷ মই মেমে দেখাকে মোৰ বাৰিদাল লাৰি দিলো ৷ মেমে ক'লে হব আৰু পাগল কৰিব নালাগে মোক ৷ এতিয়া সময় নাই ৷ মই ক'লো প্লিজ মেডাম প্লিজ এবাৰ ৷ এইবুলি মেমৰ লাউহেন পিয়াহ এটা টিপামাৰি ধৰিলো ৷ মোৰ বাৰি তেতিয়া দাং খাই আছে ৷ মেমৰ ওঠঁত মোৰ জিভাখন সোমাই দিলো ৷ উপাই নাপাই তেওঁ জিভাখন অলপ চুহি ক'লে " ঠিক আছে জল্দি কৰ ৷ ঠিয়ই ঠিয়ই কৰ কালি ভালকৈ কৰিবি ৷" এইবুলি তেওঁ() টেবুল এখনত হাতেদি ভেজা দি মেখেলা চাদৰ সাৱধানে উজাই নি ককালঁৰ ওপৰত তুলি দিলে ৷ কি প্ৰকান্ড তপিনা ৷ মই পেন্টিটো তললৈ নমাই দিলো ৷ পোকৰৰ ফুটাতো জলমলাই উঠিল ৷ মই বুছৰ ফুটাতোত এটা আঙুলি ভৰাই দি ঘটালি দিলো ৷ গৰম গৰম ফুটা ৷ মই বাৰিদাল ধৰি বুছৰ ফুটাত হেচি দিলো ৷ একে হেচাতে গোটেইদাল সোমাই গ'ল ৷ মেমে আহকৈ উঠিল ৷ তেওঁ কতিখন পিছফালে ঠেলি ঠেলি দিয়ে ৷ কিছুসময় এনেকে ()মাৰোতেই মোৰ পানী গ'ল ৷গোটেইবোৰ তেওঁ বুছৰ ভিতৰত পেলালো ৷ তাৰপিছত উলাই আনিলো ৷ গৰগৰকৈ বুছৰ পৰা মোৰ মালবোৰ ওলাব ধৰিলে ৷ তেওঁ এখন গামোচা দি সেইবোৰ মচি গডৰেজটো খুলি তাৰপৰা stayfree এটা উলিয়াই পেন্টিটোত লগাই পিন্ধি ল'লে ৷ সেইটো কিয় ল'লে সোধাত ক'লে " তই যিসোপা মোৰ ভিতৰত পেলালি সেইবোৰ ওলাই থাকিব ৷" এইবুলি মোক সাবতি লৈ চুমা খালে ৷ আৰু ক'লে মোক সদাই দিবিনে ৷()
    এইদৰে মই মোৰ জীৱনত প্ৰথমবাৰ বুছৰ সোৱাদ ল'লো এজনী আদবয়সীয়া মহিলাৰ লগত ৷ তাৰ পিছদিনাও মেমক চুদিছিলো ৷ সেইদিনা মেম চোদাবলৈ ৰেডী হৈয়ে আছিল ৷ অকল মাত্ৰ নাইটি এটা পিন্ধি ৷ না ব্ৰা না পেন্টি ৷ মই যোৱাৰ লগে লগে তেও ছোফাখনত বহি ভৰি দুটা মেলি ছোফাত উঠাই নাইটিতো দাঙি দিলে ৷ "কালি লেপৰ তলতহে খাইছিলি ল' এতিয়া পোহৰত খা" - মেমে ক'লে ৷ মই তেওঁৰ কৰঙন দুটাৰ মাজত আঠুকাঢ়ি ল'লো ৷ এই প্ৰথম পোহৰত দেখিলো তেওঁৰ বুছখন ৷ মোটা মোটা কৰঙনৰ মাজত এসোপা জংঘল ক'লা বালৰ তাৰ মাজত বুছখন ৷() ক'লা পাপৰি দুটা মেলখোৱা মাজেদি ফুটাতো ৷ তাৰ তলত পোকৰৰ ফুটাতো ৷ বালবোৰ পোকৰৰ ফুটালৈ আছে ৷ তেওঁ ক'লে- " কি চাই আছা ? হাতেদি নোমবোৰ গুচাই লৈ চেলেকি দে আৰু এটা আঙুলি ফুটাত ভৰাই থাক মাজে মাজে পিছফালৰ ফুটাত সোমাই দিবা" ৷ এইদৰে আৰম্ভ হ'ল ৪৫ বছৰীয়া মেডাম আৰু মোৰ দীঘলিয়া চোদন যাত্ৰা ৷ সেইসময়ত মোৰ বয়স আছিল ১৪ বছৰ ৷ মই মোতকৈ ৩১ বছৰে দাঙৰ এজনি মাইকীৰ বুছত বহুদিন মজি আছিলো ৷ সেইবাবেই এতিয়াও আদবয়সীয়া তিৰোতা দেখিলেও মোৰ বাৰি উঠি যাই ৷ মেমক তাৰ পিছত বহুবছৰ চুদিছিলো ৷ মেম বুঢ়ী নোহোৱালৈ ৷ তেওঁ ৰিটায়াৰ হোৱাৰ পিছতো মই তেওঁৰ ঘৰত গৈ তেওঁক চুদিছিলো বাইহাটা চাৰিআলিত গৈ ৷ সেইবোৰ বেলেগ কাহিনী ৷
    সেইদিনাও মই টিউচনৰ পৰা ঘুৰি আহোতে সন্ধিয়া হৈছিল ৷ ছোফাখনতে মেম নাঙঠ হৈ শুই গৈছিল মই গুচি আহোতে ৷ আবেলিৰ পৰা ৩ ঘন্টাত মেমক ৪ বাৰ চুদিছিলো ৷ এবাৰ তেওঁৰ মুখত এবাৰ তেওঁৰ কতিত আৰু দুবাৰ বুছত মাল পেলাইছিলো ৷ সেইদিনা মোৰ বহুত দুর্বল দুর্বল লাগিছিল ৷ এবাৰ মেমে তেওঁৰ বুছৰ পৰা ওলোৱা আঠাবোৰ মোৰ মুখতে এৰি মোক খাব কৈছিল ৷ তেওঁও এবাৰ মোৰ ফেডা খাইছিল ৷
    মই গৈ পোৱাৰ লগে লগে ()তেওঁ নাইটিতো দাঙি ছোফাত বহি বুছখন মেলি দিছিল মোক খাবলৈ ৷ ঠিক তেনেকৈ যেনেকৈ মোৰ মায়ে বহুদিনৰ মুৰত দেউতা আহিলে ৰাতি দাঙি দিয়ে ৷ দিনৰ পোহৰত মেমৰ নাঙঠ বুছখন দেখি মোৰ বাৰি জপিয়াই উঠিছিল ৷ মেমৰ বুছ খাই থাকোতে মই পেন্ট খুলি মোৰ বাৰিক মুকলি কৰি দিছিলো ৷ মেমৰ বুছৰ ৰস আৰু পোকৰৰ গোন্ধে মোৰ বাৰিক টনটনীয়া কৰি দিছিল ৷ মাজতে তেওঁ ছোফাৰ ওপৰতে আসনটো সলাই ল'লে ৷ এইবাৰ তেওঁ ছোফাত আঠুকাঢ়ি লৈ মস্ত পোকৰখন মোৰ মুখৰ আগত লগাই দিলে ৷ এইবাৰ তেওঁৰ বুছখন চুহি দিউতে মোৰ নাকটো ঠিক পোকৰৰ ফুটাটোত হেচা যাই ৷ এটা উতকট গন্ধ পাইছিলো ৷ কিন্তু পিছলৈ সেই গোন্ধটো ভাল লগা হৈছিল ৷ আনকি বহুদিন তেওঁৰ পোকৰৰ সেই গোপন ফুটাটোত জিভাও ভৰাই দিছিলো ৷ তেওঁ নিজে দুহাতেৰে তপিনাদুখন বহলাই ধৰে ৷ সেইদৰে কিছুসময় বুছখন চোহাৰ পিছত তেওঁ ক'লে " দে এতিয়া তোৰ দাল মোৰ তাত সোমাই দে " ৷ মেমে ছেক্স উঠিলে মোক তই তই কে মাতে ৷ মইও ছোফাখনত এখন ভৰি উঠাই লৈ মোৰ লকলকাই ()থকা বাৰিদাল একে হেচাঁতে মেমৰ বহল বুছত ভৰাই দিলো ৷ পোৰপোৰাই সোমাই গ'ল ৷ আস কি যে মজা কোমল কোমল এসোপা বোকাত হে যেন ভৰাইছো ৷ ৰসে চপচপীয়া আৰু মোৰ থু ৰে কোমল হৈ থকা বালবোৰৰ মাজেদি মোৰ বাৰি আপদাউন হৈ আছিল ৷ ইফালে তেওঁৰ মুখত জহৰা কথা আৰম্ভ হৈ গৈছিল ৷ "আহ আহ কৰ কৰ পুৰা হেচিঁ দে কেলা ৷ তোৰ সৰু হ'লেও জোৰ আছে ৷ মজা লাগিছে ৷ কেতিয়াবা ইমান ছেক্স উঠে বাল লেংতা হৈ কলেজত যাব মন যাই ৷ টেবুলত বুছ মেলি বহি শিকাম ৷ ল'ৰাবোৰক বাৰিবোৰ উলিয়াই থব দিম ৷ আহ কি মজা ৷ দে আৰু উঠাই উঠাই দে ৷ আঙুলি এটা পোকৰত ভৰা ৷ দুফালেদি ছোদ মোক ৷" এইদৰে মেমক গৰুচোদন দিলো ৷ অলপ পিছত তেওঁ মোৰ ওপৰত উঠি লৈছিল ৷ ()নাইটিতো গাৰ পৰা খুলি দলিয়াই দি ডাবহেন পিয়াহ এটা মোৰ মুখত হেচি হেচি ভৰাই দিছিল ৷ আৰু নিজে মোৰ গোটেই দাল বাৰি গুৰিলৈ বুছত সোমাই ৰামঠাপন দি আছিল ৷ মই আৰু ৰাখিব নোৱাৰিলো ৷ তেওঁৰ বুছত মই পানি উলাই দিলো ৷ দুইটাই উঠি গৈ বাথৰুমত ধুই আহিলো ৷ মোক গাখিৰ খাব দিলে ৷
    এনেকৈ সদাই মেমে কৰাৰ পিছত মোক গাখিৰ খাব দিয়ে ৷ কেতিয়াবা তেওঁ গাখিৰ নিজৰ মুখত লৈ মোৰ মুখত ঢালি দিয়ে ৷ মই চেলেকি খাওঁ ৷ তাৰ পিছত তেওঁ মোক পোকৰ মাৰিব দিলে ৷ ছোফাতে তেওঁ হাতদুখনেদি ভেজা দি তপিনাখন দাঙি ধৰিলে ৷ মই বাৰিদাল তেওঁৰ পোকৰৰ ফুটাতোত ফিট কৰি লৈ হেচাঁ মাৰি দিওতে সোমাই গ'ল গোটেদাল ৷ টাইত আৰু গৰম গৰম আছিল পোকৰৰ ভিতৰফালে ৷ তেনেকে প্ৰায় ২০ মিনিট মান মেমক কতি মাৰিলো ৷ ইমান মজা দিয়ে তেওঁ পোকৰখন হিলাই হিলাই ৷ মজা পাই পোকৰতে() মাল পেলালো ৷ তেওঁ মোক ধুই আহিব কৈ নিজে ছোফাত কতি ওলোটাই শুই থাকিল ৷
    এবাৰ মেমৰ গিৰিয়েক আহিছিল ৷ তেতিয়া তিনিদিন মই কৰিব পৰা নাছিলো ৷ এদিন টিউচন কৰি থাকোতেই মোক হাত মাৰি দিছিল ৷ গিৰিয়েক শুই আছিল ৷ তেওঁ গামোচা এখনেৰে মচি দিছিল মালবোৰ ৷ মই তেওঁ পিন্ধা পেন্টিতো লৈ আহি ঘৰত শুঙি শুঙি আকৌ হাত মাৰিলো ৷ মেমৰ বুছৰ গন্ধটো মাদকিয় আছিল ৷ কেতিয়াবা মেম বিছনাত শুই থাকে মই তেওৰঁ মেখেলাৰ তলত সোমাই তেওৰঁ বুচখন খাই থাকো ৷ তেওঁ ভৰি দুখন মেলি থয় ৷ তেনেকৈয়ে তেওঁ মালপানি এৰে ৷ মই খাও ৷ if u like my story please comment me .. m salman khan from nagaon assam .

    (Visited 322 times, 37 visits today)
     
Loading...
Similar Threads Forum Date
Ma moi papa soda sudi kahini - short assamese Sex Stories Assamese sex stories Feb 27, 2018
Khuri aru moi edin - short assamese sex stories Assamese sex stories Feb 17, 2018
Gfr logot prthm ..gutei rati sudilu - short sex stories assamese Assamese sex stories Dec 14, 2017
mur pehir Suwali mumuk sudhilu - Assamese Sex 2018 Assamese sex stories Dec 9, 2017
tution sir r lgt prem - Assamese Teacher Student Sex Stories Assamese sex stories Dec 9, 2017
mami suda story - Assamese Short Sex Stories Assamese sex stories Dec 4, 2017

Share This Page


Online porn video at mobile phone


తల్లి సళ్ళ తో ఆటஅம்மா அத்தை காமகதைବିଆtamil kudisai kamakathaikal tanglishಮೂಲೀ ತುಲು அம்மா மகன் காம கதைகள் அப்பா வீட்டில் இல்லைपती पत्नीचे पहिली सुहागरात sex videoहेलो दोस्तों मेरा नाम आरती है यह मेरे दोस्त सेक्सीಹೊಸ ತುಲ್ಲ್ ರಸ ಕನ್ನಡ ಕಥೆಗಳುsasur ji plz threadBus rape tamil kamakathaikalமாமனாரை மயக்கிய காமகதைமணிமாலா ஓத்த கதைচাচি ও বৌদির মাইtight choot per land fisalபீச்சில் முலையைநல்லா ஓலுடா பெண்ணின் முனகல்जिस्म कि जरुरत माँ बेटामुझको चोद आराम सेAmma puku gila kathaluഉമ്മയുടെ കുണ്ടിநிரோத் புண்டைকলির বাবা ৩ চটি গল্পகிராமத்தில் பெரிய சூத்துல sex story Aditi chi in MarathiWwwxxx বাংলা আপুর সুদাआज इतना चोदो की मैंবন্দুর চোটিলাল টুকটুকে টাইট চটিமுடங்கிய கணவருடன் சுவாதியின் வாழ்க்கை 51 tamil kamakathaikalvelaikaran ejamani sex story in tamilচোদাচুদি মাগী মনেआत्याच्या मुलीला रेल्वेत ठोकली मराठी सेक्स कथाசிறுமியை ottha kadhaikalபோலிஸ் தமிழ் காமகதைகள்ঝড়ের রাতে ভাগনিকে চুদামা ছেলের চুদাচুদির চাটিবউ গোপনে চুদাদেয় চটিमराठी सँक्स कथाപെരുംകുണ്ണமுடங்கிய கணவருடன் சுவாதியின் வாழ்க்கை 53mummy Ammi ne pehlwan s chudwaya Mota lund kiyaஅக்காவை குழந்தை எதிரில் ஓக்கணும் கதைকাকি চুদিয়ে নিলతెలుగు ఫ్యామిలీ ఐస్ ఫ్రూట్ సెక్స్ వీడియోస్भैस कि चूदाई देख कर भाभी ने चूत मरबाई बगला मे50 वर्षाच्या आंटी ची पुची झवलेली कहाणीरांड आत्याच्या पुच्चीची कथाhttps://iisci.ru/myhotzpic/threads/%E0%AE%8E%E0%AE%A4%E0%AE%BF%E0%AE%B0%E0%AF%8D-%E0%AE%B5%E0%AF%80%E0%AE%9F%E0%AF%8D%E0%AE%9F%E0%AF%81-%E0%AE%85%E0%AE%95%E0%AF%8D%E0%AE%95%E0%AE%BE-tamilsexstory.101475/ಕನ್ನಡ ಲೈಂಗಿಕ ಕಥೆಗಳುजवाजवी कथाApni maa vimla ki chudaiमराठी जवाजवी वाचनஎன் சுன்னியை பொது இடத்தில் காட்டினேன்বৌদির ব্যবসা চটি patavli ghari jaun zavlo sex katha marathiहोली में बीवी की अदला बदली सेक्स स्टोरीthoppul muththam kamakathaiజయమ్మకథ (అమ్మ-కూతురు-కొడుకుల రంకు) telugu full sex storyTamil kamakadaikal thangaiDhobighat me me aur maa 2 sex storyआंटी Betiবাংলা কচি গুদ চুদার গল্প ছবি সহఆడది రంకు చెయ్యలి అనుకుంటేనా పెళ్ళాం నీ దెంగిన నా కొడుకుsex storis telugu nirmalaএতো টাইট যে ডুকাতে পারছিনাAtha puku సంకలు వీడియోస్ভারত হিন্দু মুসলিম পরোকিয়া বাংলা চটি গল্পtelugu blakmail kadaluமகள் புன்டையில்साडी मध्ये झवलोভাইজি চটিkulathil thuni pothu Amma akka otha Tamil kamakathaikalচটি কাকির বুছি মারাಮಲತಾಯಿ ಕಾಮಪಾಠwww.xxy fitt8இந்தியன் அத்னத செக்ஸ்மார்பில் பாலை குடிக்கும் Xxx storyஅக்காவும் தங்கையும் ஒரே நேரத்தில் ஓழ் வாங்கிInsect Hindi porn yum stories ek dusre ki jibh laar chusneআমি একটি সুনদর আর বড় বড় দুধ ওলা মেয়ে কে চুদতে চাইஏரிக்கரையில் ஓல் கதைhot sexykhaniya mrathiSithal in kama Kathaiஎன் ஆசை அத்தை பால்খোকা তোর মাকে নোংটা করে দেখে নে ভালো করেகாம கதை சட்டை ஜட்டிमम्मी मस्तराम